کابل مخصوص پرینتر های لیزری

کابل مخصوص پرینتر های لیزری 1.5 متری

تماس بگیرید

Cable USB 2.0 Printer
کابل یو اس بی پرینتر 1.5 متری
طول کابل : 1.5 متر
نوع کابل : USB
سرعت انتقال : 480 Mbps
کابل استاندارد پرینتر
مناسب برای استفاده در تمامی پرینتر های لیزری
لطفا برای اطلاع از موجودی و قیمت نهایی کابل مخصوص پرینتر های لیزری تماس بگیرید
جهان چاپگر نوین 03 666 888 021

Cable USB 2.0 Printer
کابل یو اس بی پرینتر 1.5 متری
طول کابل : 1.5 متر 
نوع کابل : USB 
سرعت انتقال : 480 Mbps
کابل استاندارد پرینتر 
مناسب برای استفاده در تمامی پرینتر های لیزری
 

پرینتر برای اتصال به رایانه از درگاه های مختلفی استفاده می کند . در گذشته بیشتر پرینتر ها از درگاه های پارالل و سریال برای اتصال به رایانه استفاده می کردند. امروزه این اتصالات دیگر محبوبیتی ندارند و شاید در ادارات کمی که هنوز از مدل های قدیمی پرینتر استفاده می کنند بتوانید این اتصالات را بیابید. با پیشرفت تکنولوژی اتصالات دیگری مانند Ethernet  , USB , Wireless در این دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند . در میان موارد ذکر شده شایع ترین مورد USB است و در واقع می توان گفت بسیار بعید و دور از ذهن است که دستگاهی جدید به اتصال USB مجهز نشده باشد . از این رو در اینجا کابل اتصال پرینتر به رایانه را از نوع USB برایتان فراهم کرده ایم . متاسفانه شرکت های تولید کننده پرینتر کابل USB اتصال به رایانه را در جعبه همراه محصول ارائه نمی کنند. کابلی که در اینجا برای خرید شما فراهم شده است.

کابل پرینتر ( HP Printer USB Cable ) با طول 1.5 متر برای اتصال بین پرینتر و رایانه استفاده می شود. از آنجا که در پرینتر های امروزی معمولا کابل پرینتر در جعبه ارائه نمی شود از این رو کاربران مجبور هستند برای راه اندازی دستگاه خود به صورت جداگانه کابل پرینتر را تهیه نمایند.این کابل با طول 1.5 متر از کیفیت خوبی برخوردار است و احتمالا برای مدتی طولانی از آن استفاده خواهید نمود.همچنین این کابل ها به صورت universal بوده و تقریبا رد تمامی پرینتر های نسل جدید که از فناوری USB پشتیبانی می کنند مورد استفاده می توانند قرار بگیرند.

کابل پرینتر ( HP Printer USB Cable ) با طول 1.8 متر برای اتصال بین پرینتر و رایانه استفاده می شود. از آنجا که در پرینتر های امروزی معمولا کابل پرینتر در جعبه ارائه نمی شود از این رو کاربران مجبور هستند برای راه اندازی دستگاه خود به صورت جداگانه کابل پرینتر را تهیه نمایند . این کابل با طول 1.8 متر از کیفیت خوبی برخوردار است و احتمالا برای مدتی طولانی از آن استفاده خواهید نمود.همچنین این کابل ها به صورت Universal بوده و تقریبا رد تمامی پرینتر های نسل جدید که از فناوری USB پشتیبانی می کنند مورد استفاده می تواند قرار بگیرد.

نظرات

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021