شارژ کارتریج در کوتاه ترین زمان با بهترین قیمت

تاریخ خبر: 1400/6/27

شارژ کارتریج در کوتاه ترین زمان با بهترین قیمت

به عمل پرکردن جوهر و تونر کارتریج پرینتر های لیزری و جوهرافشان برای استفاده دوباره از همان کارتریج ، شارژ می گویند . کارتریج ها از قطعات اصلی هر پرینتر می باشند . 

در حین شارژ کارتریج در جهان چاپگر نوین ، تمامی قطعات دااخلی کارتریج ها بررسی می شوند و در صورت نیاز برای هر قطعه تعویض یا تعمیر صورت می گیرد . قبل از انجام هر گونه عمل از جمله تعمیر قطعات کارتریج ، تعوی قطعات کارتریج و شارژ کارتریج اعلام هزینه به کارفرما صورت می گیرد . 

در حین شارژ کارتریج ها از بهترین تونر ها و با رعایت کامل استاندارد استفاده می شود . 

کارتریج تونر پرینتر شما با بهترین تونر ها با رعایت استاندارد های لازم فنی و زیست محیطی شارژ می شود . 

اگر نیاز به شارژ فوری کارتریج پرینتر داشتید می توانید از خدمات VIP شارژ کارتریج در جهان چاپگر نوین استفاده کنید و شارژ کارتریج را در 30 دقیقه انجام دهیم . 

چه موقع دیگر کارتریج را نمی توان شارژ کرد ؟

محدودیت خاصی در خصوص شارژ دوباره کارتریج وجود ندارد کارتریج ها زمانی برای شارژ کارتریج قرار میگیرند که قطعات داخلی آنها سالم باشد و کارتریج نشکسته باشد . قطعات داخلی کارتریج ها مانند پین ها و چرخ دنده ها در صورت سالم بودن امکان شارژ دوباره کارتریج را برای کاربران فراهم می کنند در صورتی که کارتریج یا قطعات داخلی کارتریج شکسته باشند امکان شارژ کارتریج وجود ندارد . 

بعد از شارژ کارتریج ها چند برگ پرینت می کنند ؟

تعداد برگ پرینت هر کارتریج باتوجه به برند کارتریج ها متفاوت است . اوریجینال بودن یا نبودن کارتریج ، استفاده از پودر مرغوب شارژ و انجام شارژ توسط افراد مجرب و متخصص بر تعداد برگ پرینت کارتریج بعد از شارژ تاثیر گذار است . 

آیا بعد از شارژ کارتریج کیفیت چاپ پایین می آید ؟

به طور معمول با هر بار شارژ کارتریج درصدی از کیفیت چاپ افت پیدا می کند . در کارتریج های لیزری رنگی این مقدار افت بیشتر است ولی اگر شارژ کارتریج توسط افراد متخصص ، پودر شارژ اورجینال و قطعات درجه یک و اورجینال انجام شود در کارتریج افت به چشم نخواهد آمد . 

افت کیفیت در حین چاپ و سفید چاپ کردن توسط پرینتر از جمله عواملی است که به کاربران یاداور می شود زمان شارژ کارتریج رسیده است البته در نسل جدید پرینتر ها نمایشگر تعبیه شده بر روی پرینتر پیغامی را نشان می دهد که زمان شارژ کارتریج فرارسیده است . یکی دیگر از عواملی که نشان می دهد تونر کارتریج رو به اتمام است و زمان شارژ کارتریج پرینتر فرا رسیده است شنیده شدن سر و صدای زیاد از کارتریج پرینتر است البته گاهی اوقات این سر و صدا به دلیل خراب شدن مگنت است . 

چرا شارژ کارتریج را در جهان چاپگر نوین انجام دهیم ؟

- در صورت بروز مشکل پس از شارژ البته در صورت باقی ماندن 50 درصد تونر داخل کارتریج ، کارتریج را مجددا رایگان تعمیر و شارژ می کنیم . 

- شارژ کارتریج با بهترین کیفیت و قیمت صورت می گیرد . 

- اگر تعداد کارتریج های شارژ شما بیش از 4 عدد باشد هزینه دریافت و ارسال کارتریج در محل شما رایگان می باشد . 

- کارتریج ها بعد از شارژ توسط پرینترهای موجود در واحد شارژ کارتریج و تعمیر کارتریج جهان چاپگر نوین تست می شوند . 

- کارتریج شما توسط کارشناس های حرفه ای با بهترین تونر ها ، و با رعایت استانداردهای فنی و زیست محیطی شارژ می شوند . 

- کارتریج شما کارشناسی شده و اگر نیاز به تعمیر داشته باشد یا تعمیر کارتریج بصرفه نباشد قبل از شروع کار به کارفرما اعلام می شود . 

جهت انجام امور شارژ کارتریج ، تعمیر کارتریج ، تعمیر قطعات کارتریج ، خرید کارتریج با کارشناساسن و متخصصین جهان چاپگر نوین به شماره 88340340-021 و 88340240-021 تماس حاصل فرمایید . 

تگ ها

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021