تعمیر و سرویس پرینتر

تاریخ خبر: 1400/6/28

تعمیر و سرویس پرینتر

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و زیاد شدن هزینه ها در بازار ، اکثر افراد ترجیح می دهند ماشین های اداری خود را تعمیر کنند تا اقدام به تعویض آن کنند . 

تعمیرکاران این مرکز به خوبی به ساختار پیچیده ماشین های اداری آشنا هستند و پس از عیب یابی دقیق ، مسیر صحیح تعمیر و ترمیم و احیانا تعویض را انتخاب و اجرا می کنند . 

جهان چاپگر نوین با در اختیار داشتن نیروهای متخصص ، پیشرفته ترین تجهیزات و با ارائه گارانتی خدمات ، آمادگی ضروری برای عقد قرارداد با سازمان ها و شرکت ها جهت تعمیرات ماشین های اداری بصورت دوره ای با پشتیبانی 24 ساعته هستیم . 

مرکز تعمیرات ماشین های اداری جهان چاپگر نوین یک مرکز جامع و کامل است که مسئولیت عیب یابی ، تعمیر و ترمیم انواع مختلفی از ماشن های اداری و چاپگر ها را برعهده دارد . 

مجموعه جهان چاپگر نوین جهت تعمیر انواع برند های پرینتر در محل ، تعمیر فکس در محل ، تعمیر اسکنر در محل ، تعمیر فتوکپی در محل ، آماده ارائه خدمات می باشد . 

جهان چاپگر نوین دارای نمایندگی قابل توجهی از برندهای معتبر موجود در بازار از جمله Brother , Samsung , Canon , HP , Sharp , Xerox , Panasonic , Ricoh , Olivetti , Pantum , Lexmark , Epson , Toshiba و برخی برندهای دیگر و نیز با بیش از 10 سال سابقه درخشان در امر فروش و خدمات و پشتیبانی پس از فروش پرینتر ، اسکنر ، کپی ، فکس و سایر ماشین های اداری ، افتخار همکاری مستمر با بیش از 2500 سازمان و ارگان دولتی و نیمه دولتی و خصوصی را دارد . 

ارائه خدمات تعممیرات ماشین های اداری در یکی از مجهز ترین و تخصصی ترین مرکز تعمیرات انواع پرینترهای لیزری ، سوزنی ، جوهرافشان ، چندکاره و تک کاره و انواع اسکنر در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه شعار همیشگی تعمیرات جهان چاپگر نوین است . 

تعمیر ماشین های اداری بر حسب نوع  ، مدل و برندی که دارند متفاوت بوده و نیاز به تجربه و مهارت دارد . ببه همین دلیل نمی توان ، تعمیر آن را به افراد نا وارد و آماتور سپرد . 

جهت اعلام خرابی و ایراد پرینتر ، اسکنر ، کپی ، فکس خود می توانید با شماره 03 666 888 021 واحد خدمات و پشتیبانی جهان چاپگر نوین تماس حاصل فرمایید .

نمونه ایرادات که پس از مدتی استفاده ممکن است در دستگاه تک کاره لیزری مشاهده شود : 

نکشیدن کاغذ به داخل دستگاه از کاست 

نکشیدن کاغذ از فیدر یا ADF 

مچاله شدن کاغذ پس از پرینت

پرینت ، کپی و اسکن کم رنگ

عدم شناسایی پرینتر چندکاره لیزری توسط لپ تاپ یا کامپیوتر

روشن نشدن دستگاه یا از کارافتادن پنل

پاک شدن نوشته از کاغذ 

گیر کردن یا جمع شدن کاغذ در پرینتر لیزری

افتادن لکه ، خط عمودی یا افقی روی پرینت ، کپی و اسکن 

جهت اعلام خرابی و ایراد پرینتر ، اسکنر ، کپی و فکس خود می توانید با شماره 03 666 888 021 واحد خدمات و پشتیبانی خدمات جهان چاپگر نوین تماس حاصل فرمایید . 

تگ ها

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021