تونر کارتریج های اچ پی HP Toner catridge with  JetIntellingence

تاریخ مقاله: 1395/3/20

تونر کارتریج های اچ پی HP Toner catridge with JetIntellingence

اچ پی موفق به تولید کارتریج های جدیدی شده که می تواند در یک بار استفاده کاغذ های بیشتری را چاپ کند. در نتیجه تمام شدن کارتریج دیرتر اتفاق خواهد افتاد . تکنولوژی جدید اچ پی به پرینتر های این شرکت اجازه می دهد که ظرفیت پرینت های خود را افزایش دهند .

اچ پی موفق به تولید یک کارتریج کاملا جدید مبتنی بر ماده شیمیایی مدرنی که نیاز اغلب پرینتر های این شرکت را به تعویض مداوم کارتریج از بین می برد . کارتریج جدید ابتدا (برای سری های پایین ) لیزر جت (Laserjet) عرضه خواهد شدو در ادامه سال برای پرینترهای چند منظوره اچ پی نیز ارائه خواهد شد 

این کارتریج که با عنوان Hp Toner cartridge with JetIntelligence شناخته می شود ، دارای یک ترکیب شیمیایی جدید استکه مواد به کار رفته در آن برای ذوب شدن به گرمای کمتری نیاز دارند . پرینتر ها برای استفاده از کارتریج ها مواد شیمیایی آن ها را ذوب می کنند و سپس بر روی کاغذ می ریزند.

اچ پی می گوید که این روش سبب مصرف انرژی کمتر و افزایش پرینت ها به ازای هر کارتریج خواهد شد. اچ پی تخمین زده که کارتریج های جدید می توانند 58 در صد بیش از کارتریج های قدیمی سیاه و سفید پرینت بگیرند.

این کارتریج بر توانایی اچ پی در تولید پرینتر های کوچک تر و یا افزایش ظرفیت پرینت چاپگر های کنونی با یک کاتریج می افزاید . کیفیت پرینت با کارتریج های جدید مشابه با نسل قبلی خواهد بود ، اما خبر بد این است که کارتریج جدید تنها با لیزر های جدید کار می کند و نه مدل های قدیمی .

اولین لیزرجت هایی که این کارتریج ها را دریافت می کند ، سری پایین رده ی Color LaserJet Pro MFP M252 و سری HP LaserJet Pro MFP M277 که قادر است تا 18 صفحه A4 را طی یک دقیقه پرینت بگیرد .

کارتریج جدید در مرحله بعد برای مدل های میان رده Color LaserJet Enterprise M552 و M553 عرضه می شود. فعلا قیمت این کارتریج ها و پرینتر های همراه8 آن ها از سوی اچ پی اعلام نشده است.

تگ ها

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021