جدیدترین و بصرفه ترین سه کاره جوهرافشان اپسون مدل L382 همراه با مخزن استاندارد

تاریخ مقاله: 1395/10/26

جدیدترین و بصرفه ترین سه کاره جوهرافشان اپسون مدل L382 همراه با مخزن استاندارد

پرینتر چند کاره  EPSON L382 همراه با یک تانک جوهر را تهیه کنید و از مقرون به صرفه ، ایده آل و قابل اعتماد بودن چاپگرتان برای انجام کارهای پرینت ، کپی و اسکن لذت ببرید . پرینتر  EPSON L382 یک گزینه ایده آل برای دفاتر کاری کوچک و خانه می باشد . این چاپگر عملکردی بینظیر را در برابر هزینه ای کم به کاربرانش ارائه می دهد . علاوه بر این چاپگر EPSON L382 با تانکی با ظرفیت بالا به بازار ارائه شده است که به کاربران اجازه می دهد تا تعداد پرینت های بیشتری را در برابر هزینه ای کم پرینت بگیرند . راه اندازی دستگاه امری بسیار ساده است و بدون کوچکترین زحمتی انجام می شود . 

مقرون به صرفه ، چاپ بدون دردسر 

پرینتر اپسون EPSON L382 با کمترین هزینه اسناد چه سیاه وسفید و چه رنگی را پرینت می گیرد . چهار رنگ جوهر ( آبی - زرد - قرمز - مشکی ) همراه با دو بطری جوهر سیاه و سفید اضافه در بسته گنجانده شده است . این امکان به کاربران امکان چاپ تا 13000 برگ سیاه و سفید و 6500 برگ رنگی را می دهد .

بهبود بهره وری  

نصب و راه اندازی پرینتر EPSON L382 امری بسیار ساده است . پس شما می توانید کارتان را بلافاصله بعد از خارج کردن دستگاه از جعبه شروع کنید . این چاپگر با مجهز بودن به تکنولوژی micro piezo نتایجی با کیفیت بالا را به کاربرانش ارائه می دهد . کیفیت 1200 نقطه در اینچی  اسکنر پرینتر EPSON L382 به کاربران اسکن هایی با کیفیت بالا چه از تصاویر و چه از اسناد را ارائه می دهد . این چاپگر می تواند تصاویر را بدون حاشیه به چاپ برساند . 

ویژگی های کلیدی و مزایا 

- دارای تکنولوژی میکروپیزو micro piezo 

- دارای تانک جوهر با ظرفیت بالا

- ایده آل برای دفاتر کوچک و خانه 

- چاپ بدون حاشیه 

تگ ها

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021