پرینتر HP M452 انتخابی مناسب برای ادارات و بیمارستان ها

تاریخ مقاله: 1395/6/1

پرینتر HP M452 انتخابی مناسب برای ادارات و بیمارستان ها

امنیت و سرعت از اصول اولیه و لزوم هر اداره و ساز مان است . در دنیای تازه امروز تمامی شرکت ها و ادارات با اطلاعات و اسناد دیجیتالی کم و زیاد سر و کار دارند و از پرینتر ها برای انتقال و تبدیل این اسناد به اسناد کاغذی استفاده می کنند بنابراین باید از پرینتری با سرعت بالا به همراه امنیت بالا استفاده کنند. جهان چاپگر نوین در این مقاله در صدد معرفی پرینتری مناسب برای سازمان ها و ادارات و بیمارستان ها می پردازد.

اگر برای کار های مهم خود به دنبال پرینتری با سرعت بالا و در عین حال با امنیت فوق العاده می گردید پرینتر لیزری رنگی HP 452 در مدل های مختلف خود بهترین انتخاب برای شما می باشد.این پرینتر باعملکرد چاپی ایده آل و امنیت بالا برای انجام تمامی کارهای شما مناسب می باشد.سرعت چاپی این دستگاه در سری های مختلف خود HP 452 nw , HP 452 dw و HP 452 dn شما را شگفت زده خواهد کرد.پرینتر ها نیز از جمله دستگاه هایی هستند که در معرض خطر نفوذ سارقان اطلاعات می باشند پس امنیت از ویژگی های مهمی است که در انتخاب سازمان ها و ادارات حائز اهمیت است.پرینتر HP 452 با ویژگی های امنیتی خود اطلاعات مهم و حساس را در برابر حملات سارقان اطلاعاتی می تواند حفظ کند

در حین استفاده از این پرینتر و ویژگی های چاپی خاص خود از جمله کارتریج های جوهری اصل و تکنولوژی JetIntelligence می توانید تعداد برگ های چاپی خود را افزایش دهید و در عین حال در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید. این پرینتر با سرعت بالای چاپ دورو می تواند به کسب و کار شما شتاب دهد و در نتیجه در زمان شما نیز صرفه جویی ایجاد کند.به علاوه این پرینتر با دارا بودن یک صفحه نمایش 2 خطی به شما امکان مدریت آسان و مستقیم دستگها و کارهایتان را می دهد. راه اندازی و نصب این پرینتر کاری کاملا ساده و راحت است .از دیگر ویژگی های مهم این پرینتر می توان به سرعت فوق العاده در چاپ ، امنیت قوی ، چاپ هایی با تعداد بالا ، مدیریت ساده و آسان ، امکان اتصال و چاپ آسان از طریق تلفن های همراه و صرفه جویی در مصرف انرژی به همراه کیفیت بالا را می توان برای این پرینتر نام برد.

پرینتر HP COLOR LASERJET PRO M452DN با ویژگی های حرفه ای خود که به آن ها اشاره کردیم انتخابی ایده آل و کارآمد برای ادارات و سازمان ها که حجم چاپ آن ها بالا می باشد مناسب است.

تگ ها

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021