محصول جدید فوجیتسو اسکنر SP 1120

تاریخ مقاله: 1395/3/19

محصول جدید فوجیتسو اسکنر SP 1120

یکی از جدیدترین اسکنرهای بایگانی داپلکس ( اسکن دورو خودکار) مدل فوجیتسو FUJITSU IMAGE SCANNER SP-1120 می باشد که در نمایندگی های رسمی فوجیتسو به چشم می خورد .

نرم افزار کارآمد اسکن اسناد جهت بهره وری بهتر

Paperstream IP با این نرم افزار به صورت خودکار و بدون زحمت تصاویر مناسب اسکن خواهید کرد . به کمک این نرم افزار رایگان که همراه اسکنر ارائه می شود تصاویر ایده آل اسکن خواهید کرد و همچنین از TWAIN و ISIS پشتیبانی  می کند . انتقال متن های اسکن شده به WORD OCR از طریق  ABBYY FineReader Sprint - ایجاد فایل های تفکیک شده جهت جستجوی آسان در هر زمانی که به آنها نیاز خواهید داشت . داده های اسکن شده را می توان به صورت PDF ذخیره کرد و همچنین به صورت OCR 190 وارد نرم افزار آفیس کرده که از زبان پشتیبانی می کند . قابل توجه است که امکان استفاده و پشتیبان نیاز زبان فارسی وجود ندارد .

اسکنر SP 1120 فوجیتسو بسیار کوچک و جمع و جور بوده و امکان قرار گرفتن آن در هر فضایی وجود دارد و همچنین دارای سنسور صوتی می باشد که کاربر بدون هیچ نگرانی از خرابی های احتمالی اسناد قادر به اسکن می باشد . سرعت اسکن 20 برگ در دقیقه ، SP 1120 دارای فیدر 50 برگی می باشد و امکان اسکن با سرعت 20 برگ در دقیقه و 40 صفحه در دقیقه را برای شما فراهم می کند .پشتیبانی از کارت های ضخیم و پلاستیکی ، امکان اسکن کاغذهای مختلف از 50 گرم تا 290 گرم که شامل کارت های اعتباری  و کارت ملی نیز می شود .

نصب و راه اندازی و همچنین کار کردن با اسکنر فوجیتسو SP 1120 بسیار آسان بوده و حتی با فشار دادن دکمه اسکن روی پنل دستگاه نرم افزار به صورت خودکار اجرا شده و عملیات اسکن آغاز می شود .

نرم افزار OCR توسعه یافته ، امکان اسکن اسناد طولانی تا 3000 میلی متر ، اسکن کارتهای پلاستیکی با ضخامت 0.79 میلی متر و همچنین کارت های نقش برجسته ، مدیریت آسان داده ها و تصاویر ، ویرایش اطلاعات به کمک نرم افزار های جانبی  

تگ ها

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021