قابلیت ها و ویژگی های پرینتر های Samsung

تاریخ مقاله: 1395/5/13

قابلیت ها و ویژگی های پرینتر های Samsung

چاپگر های سامسونگ 

دوستدار محیط زیست و توانایی کاهش انرژی و هزینه های چاپ

در سال های اخیر ، با توجه به تغییرات زیست محیطی ، دولت ها با وضع سیاستهای متنوع ، سعی بر حفاظت هرچه بیشتر و بهینه از منابع دارند. بر این اساس ، همواره تلاش می شود تا به هر نحو ، اتکا به انرژی های وابسته به کربن کمتر شود . از این رو شرکت هایی که با هدف تحقق محیط سبز ، محصولات خود را بر این اساس تولید می کنند ، مستحق قدردانی بوده و از جانب دولت ها تشویق می شوند. 

شرکت سامسونگ نیز با درک کامل اهمیت حفظ محیط زیست و تلاش برای نگهداری محیط سبز و همچنین کاهش انرژی های مورد نیاز ، محصولات متنوعی را با لحاظ آخرین تکنولوژی های روز به بازار ارئه کرده است که ایده ی کمک به حفط محیط زیست مهمترین عامل در طراحی و تولید آن هاست . 

یکی از قابلیت ها امکان ' Eco -Print" در چاپگر های سامسونگ است که علاوه بر کاهش قابل توجه مصرف انرژی ، استفاده از مواد مصرفی در چاپگر ها را بهینه ساخته است. بدین ترتیب که ، هزینه های چاپ دستگاه حداقل 20% کاهش یافته و صرفه اقتصادی قابل توجهی برای کاربر خواهد داشت . ضمن آنکه میزان تولید گازهایی نظیر CO2 و مصرف انرژی و کاغذ ، کاهش قابل توجهی خواهد داشت . 

این امکان در اکثر چاپگر های سامسونگ تعبیه شده و کاربر می تواند با فشار دادن یک دکمه Eco از این قابلیت منحصر به فرد استفاده نمایند. بعنوان مثال ، حذف بخشی از تصاویر و قسمت های غیر ضروری در هنگام چاپ ، از جمله امکاناتی است که کاربر می تواند به دلخواه ، تصمیم گیری و میزان هزینه چاپ خود را کاهش دهد. 

به آسانی از اطلاعات موبایل خود پرینت بگیرید !

برنامه کاربردی Samsung MobilePrint

با گسترش روز افزون گجت های قابل حمل مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها ، صاحبان مشاغل مختلف سعی می کنند تا حد امکان امور اداری خود را از طریق این وسایل انجام دهند.

در بسیاری از مواقع شما ترجیح می دهید تا تغییرات و توضیحات خود را بر روی صفحه چاپ شده قرار داد انجام دهید، و سپس ویرایشات لازمه را به منشی خود محول کنید. در بسیاری از مواقع نیز اسنادی مانند قرارداد ها حتما باید به چاپ برسند تا مورد امضاء طرفین واقع شود . اینجا است که یکی از مشکلات اصلی این گجت ها یعنی ضعف عملیات چاپ بروز میکند . 

لازم به توضیح است تبلت ها و تلفن های هوشمند علیرغم پیشرفتی که در طی سالیان گذشته داشته اند ، اما اکثرا در چاپ گرفتن از فایل ها به شدت مشکل دارند . سامسونگ به عنوان بزرگ ترین تولید کننده موبایل های هوشمند در جهان و همچنین پیشرو در ساخت چاپگرهای لیزری ، برای حل این مشکل برنامه کاربردی رایگان samsung mobileprint را توصیه میکند. 

شما به کمک این برنامه کاربردی میتوانید به هریک از چاپگرهای بیسیم سامسونگ و یا چاپگر های سامسونگ که به یک شبکه بیسیم متصل هستند ، وصل شوید و مدارک خود را پرینت بگیرید.این برنامه کاربردی که برای سیستم عامل های اندروید و ios تدارک دیده شده است به شما این اجازه را میدهد تا عکس ها ، ایمیل ها ، صفحات وب ، فایل های PDF و فایل های آفیس را از طریق چاپگر خود به چاپ رسانید.

برنامه های کاربردی مشابه هیچیک تنظیمات چاپگر را در اختیار شما قرار نمیدهند ، در حالی که در samsung mobileprint شما می توانید بر روی کلیه تنظیمات چاپگر مانند تعداد کپی ، کاغذ استفاده شده ، نحوه مدریت رنگ ها و .... کنترل کامل داشته باشید.به کمک این برنامه شما هیچگونه احتیاجی به نصب درایور یا انجام تنظیمات شبکه ندارید ، چراکه samsung mobileprint تمام کارها را به صورت خودکار انجام میدهد . شما تنها باید این برنامه کاربردی رایگان را با حجم 6/82 مگابایت برای اندروید و یا ios خود دانلود نمایید . 

یکی دیگر از ویژگی های این برنامه کاربردی امکان دریافت فایل های اسکن شده است. اگر از یکی از چاپگرهای چندکاره سامسونگ استفاده میکنید ، این امکان را دارید تا فایل اسکن شده را مستقیما به تلفن هوشمند و یا تبلت خود منتقل کنید. در تنظیمات این بخش شما می توانید فرمت فایل دریافتی را از بین PNG , PDF و JPG انتخاب نمایید و کنترل کاملی برروی میزان کیفیت تصویر و سایز آن داشته باشید . توجه داشته باشید که از طریق این برنامه شما همچنین می توانید فایل های خود را بر روی شبکه هایی مانند Gmail , Facebook , Dropbox , Picasa و.... به اشتراک گذارید.

در نهایت برنامه کاربردی Samsung mobileprint با همراهی یکی از چاپگر های بی سیم سامسونگ ، می تواند یکی از ضعف های تکنولوژی امروزه که در تبلت ها و تلفن های هوشمند به کار رفته است را برطرف نماید و امکان چاپ فایل های مختلف را از طریق این دستگاه ها برای کاربران بدون نیاز به هرگونه رابط فراهم نماید. همچنین امکانات فوق العاده و راه اندازی بسیار ساده این برنامه کاربردی آن را به یک برنامه بی نظیر در میان سایر رقبا تبدیل کرده است.

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021