فوژان اکسوم اسکنر جدیدی از کداک با مدل I1150 عرضه کرد

تاریخ مقاله: 1395/3/19

فوژان اکسوم اسکنر جدیدی از کداک با مدل I1150 عرضه کرد

معرفی اسکنر جدید KODAK، شرکت کداک جدیدترین محصول خود را وارد بازار کرد اسکنر بایگانی با تغذیه کاغذ اتوماتیک مدل SCANMATE I1150 Scanner سریع ، مفید و مشتری پسند .

ضبط و ذخیره سریع اسناد با سرعت بالا

امروزه سرعت معاملات کسب و کار گیج کننده می باشد و مشتری ها انجام کار سریع را ترجیح می دهند . با اسکنر کداک 1150 سرعت اسکن اسناد بالا رفته و رضایت مشتری جلب می شود .امکان اسکن ترکیبی ، اسکن اسناد در سایز A4 و اسکن کارت های شناسایی . مناسب برای پزشکان ، کارمندهای بانک ، ادارات دولتی از جمله شهرداری و سازمان های بیمه .

اسکنر کداک kodak i1150 به طور هوشمندانه طراحی شده است که کوچک ، کارآمد ، بی صدا و سریع می باشد  فراهم کردن نیاز شما از اسکن سریع ، امکان اسکن و فشرده سازی فایل ها جهت پایین آوردن حجم اسناد ، انجام عملیات بدون گیر کردن کاغذ ، در این مدل اسکنر از اسناد حفاظت می شود و در صورت خرابی کاغذ و گیر کردن اسناد پاره نخواهد شد و اسکن متوقف می شود ، فرآیند کارآمد و بهترین خدمات به مشتری ، اسکن بدون دردسر با کیفیت ایده ال ، اسکن سریع و بدون معطلی

بهترین گزینه برای سرعت بخشیدن به کسب  و کار 

جمع و جور و بی صدا به طوری که در هنگام اسکن به راحتی می توانید با مشتری صحبت کنید ، دارای تکنولوژی Alaris که توسط شرکت کداک ارائه می شود و باعث بهبود کیفیت تصویر خواهد شد ، دارای صفحه نمایش جهت مدیریت اسکن همراه با نرم افزارهای حرفه ای کداک TWAIN , ISIS و سازگار با سیستم عامل لینوکس ، دارای گارانتی معتبر .

نرم افزار مدیریت

همراه با نرم افزار REAL WORLD ، مناسب برای پذیرش بیمارستان ، کوچک ، سریع و آرام

اسکنر فوق العاده برای مشاغل کوچک 

اسکنر kodak i 1150 این امکان را فراهم می کند که 40 صفحه را در یک دقیقه اسکن کند . نصب و استفاده آسان و بدون دردسر، حداقل سر و صدا و ایجاد محیطی  آرام در محل کار شما ، نوع و جنس کاغذ برای اسکنر 1150 هیچ مشکلی نیست ، تصاویر کامل و محافظت از اسناد ، امکان اسکن بارکد و پردازش کامل تصویر .

تگ ها

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021