ساده ترین و ارزان ترین اسکنر فلت ماستک پرو A3 600

تاریخ مقاله: 1395/3/18

ساده ترین و ارزان ترین اسکنر فلت ماستک پرو A3 600

اگر به دنبال یک اسکنر با قیمت مناسب و ارزان هستید مدل A3 MUSTEK PRO 600 گزینه مناسبی می باشد و اگر در برند پلاستک اسکنری با قیمت و کیفیت مناسب می خواهید پیشنهاد ما به شما 1180 می باشد .

اسکنر Plustek opticslim 1180 نسبت به رقیب خود mustek pro 600 گران قیمت تر بوده در صورتی که از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد .

اسکن در سایز بزرگ

اسکن در سایز ماکسیمم A3 و همچنین اسکن عکس با رزولوشن بالا 1200DPI .

طراحی جمع و جور

طراحی براق و ظاهری زیبا . اسکنر اپتیک اسلیم 1180 پلاستک دارای ابعاد کوچکی نسبت به دیگر اسکنرهای A3 دارد و حداقل فضای ممکن را اشغال می کند .

کاربری آسان

با فشار دادن یک دکمه می توانید اسکن داشته باشید . دارای 4 دکمه میانبر جهت اسکن سریع OCR و PDF یا اینکه فایل اسکن شده را مستقیم به ایمیل ارسال کنید .

منبع نور LED

لامپ اسکنر پلاستک opticslim 1180 از تکنولوژی LED ساخته شده که هم انرژی کمتری مصرف می کند و هم اینکه طول عمر بیشتری دارد .استفاده از این تکنولوژی سبب کیفیت اسکن بهتر و تصاویر شفاف تر شده  و همچنین زمان گرم شدن و آماده شدن دستگاه نیز سریع تر می باشد .

سازگاری با محیط زیست و مصرف کمتر انرژی 

اسکنر پلاستک 1180 دارای تکنولوژی استاندارد ENERGY STAR می باشد و بر اساس قوانین اروپا با محیط زیست نیز سازگار می باشد .

نرم افزار

دارای پردازش جهت اسکن عکس و ابزار مدیریت اسناد . اسکن سریع و تبدیل آن به پی دی اف و امکان اسکن OCR . نرم افزارهایی که  همراه این محصول ارائه می شوند نیز عبارتند از plustek docacton- pluatek docTWAIN-ABBYY Finereader spring - Newsoft presto pagemanager 9 SE.

 

تگ ها

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021