5 نکته که قبل از خرید پرینتر بهتراست بدانید

تاریخ مقاله: 1397/3/2

5 نکته که قبل از خرید پرینتر بهتراست بدانید

هنگامی که به دنیال یک چاپگر جدید خانگی می گردید تعداد فراوانی از مدل ها  و برند ها را با ویژگی های منحصر به فرد هر کدام در پیش رو خواهید داشت در ادامه  ی این مقاله به ارائه ی چند ویژگی برای انتخاب و خرید ساده تر می پردازیم . 

خرید ارزان

یکی از گران ترین و بدترین انتخاب هایی که کاربران می توانند انجام دهند خرید پرینتر ارزان است . بسیاری از پرینترهای ارزان از جوهر های گران بهره می برند و یا از کارتریج های خاص با قیمت بالا بهره می برند . اگر شما در ماه یک یا چند برگ را به تنهایی چاپ می کنید این موضوع اهمیتی ندارد اما اگر در روز چندین برگ پرینت می گیرید این قضیه حائز اهمیت است . هنگام خرید یک چاپگر دقت در هزینه کارتریج و جوهر اهمیت بالایی دارد . 

از روی ظاهر انتخاب نکنید 

مهم این است که ویژگی های مد نظرتان را بدانید . به عنوان مثال چاپگر های چندکاره با امکان پرینت ، کپی و اسکن برای کاربرانی مناسب هستند که نیاز به انجام تمام امور نام برده را دارند و می توانند با خرید یک چندکاره هزینه ها را کاهش دهند . درک این موضوع که چه ویژگی هایی را می خواهید و نیاز دارید به شما ایده ای را می دهد که مهم ترین آن صرفه جویی در هزینه هاست . 

جوهرافشان یا لیزری 

دانستن اینکه چه نوع پرینتری برای شما مناسب است می تواند به شما در جلوگیری از هزینه ها ی پیشگیرانه کمک بزرگی بکند و نتایج چاپی را بهبود ببخشد . در بازار دو دسته پرینتر جوهرافشان و لیزری موجود است . چاپگر های جوهرافشان با استفاده از چند قطره کوچک از طریق جت در سر چاپگر لایه های جوهر را اعمال می کنند این چاپگر ها معمولا ارزان هستند . اکثر چاپگر هایی که برای چاپ عکس طراحی شده اند جوهر افشان هستند . چاپگر های لیزری از تونر پودری استفاده می کنند . ان ها هنگام چاپ متن سریع تر و کارامد تر عمل می کنند و علیرغم هزینه های اولیه ی بالاتر در بیشتر موارد صفحات بیشتر را با هزینه ی کمتر چاپ می کنند اگر به طور معمول چاپ می کنید چاپگر های لیزری مناسب شمایند . 

جایگزین مقرون بصرفه برای کارتریج

یکی از ره های صرفه جویی بیشتر در هزینه این است که دقیق تر از اطلاعات جوهر و با تونر خود اطلاع پیدا کنید . نتایج چاپی قابل مقایسه برای کسری از قیمت زمانی که شما با استفاده از جوهر سازگار استفاده می کنید . هنگامی که می خواهید یک چاپگر جدید بخرید توجه ویژه ای به نوع کارتریج جوهر یا گزینه های شارژ کارتریج بکنید . چاپگر های مختلف گزینه های مختلفی دارند . 

فروشگاه لوازم جانبی آنلاین 

خرید محصولات آنلاین به کاربران کمک می کند تا در هزینه رفت و آمد صرفه جویی کنند . انتخاب و خرید محصولات از فروشگاه های آنلاین به کاربران کمک می کند تا در هزینه هایشان به صورت قابل توجهی صرفه جویی کنند . 

Support@canonhp.com 021-88340340