سطل زباله هوشمند با امکانات جدید GeniCan در نمایشگاه CES 2017 معرفی شد

تاریخ مقاله: 1395/11/4

سطل زباله هوشمند با امکانات جدید GeniCan در نمایشگاه CES 2017 معرفی شد

سطل زباله هوشمند GeniCan می‌تواند بارکد زباله‌ها را اسکن کرده و موارد مورد نیاز شما را به لیست خریدتان اضافه کند.

شاید این موضوع عجیب به نظر برسد اما زمانی که با عبارت خانه هوشمند مواجه می‌شویم تنها لوازم برقی نباید هوشمند باشند بلکه هرچه در خانه وجود دارد نیز باید از هوش مصنوعی بهره ببرد.

این موضوع برای سطل‌های زباله نیز صدق می‌کند. به‌تازگی محصولی به نام GeniCan معرفی شده که دارای ارتباطات وای‌فای است. کاربر می‌تواند این دستگاه را به سطل زباله متصل کرده و به آن فرامین صوتی دهد. وظیفه اصلی این گجت جدید، اسکن بارکد زباله‌ها است تا به‌صورت خودکار موارد مورد نیاز را به لیست خرید کاربر اضافه کند.

البته قابلیتی نیز وجود دارد که می‌توان به‌صورت خودکار لیست خرید را در اختیار سرویس آمازون قرار داد تا سفارش‌ها به درب منزل کاربر ارسال شوند. کمپانی سازنده GeniCan از این محصول در نمایشگاه CES 2017 رونمایی کرده و گفته است که هم‌اکنون کاربران می‌توانند GeniCan را با قیمت ۱۲۵ دلار پیش‌خرید کنند. البته قیمت این گجت در زمان عرضه به ۱۴۹ دلار خواهد رسید.

کمپانی سازنده GeniCan قصد دارد این گجت را در اوایل سال ۲۰۱۷ روانه بازار کند. کاربر می‌تواند GeniCan را به سطل‌های مستطیل شکل متصل کند و زمانی که بخواهد زباله‌ای را به سطل بیندازد بارکد را در مقابل اسکنر گجت قرار دهد تا به لیست خرید کاربر اضافه شود.

برای این گجت، اپلیکیشنی نیز تعبیه شده که موارد اسکن شده را به لیست موجود در اپلیکیشن اضافه می‌کند. همچنین به‌لطف قابلیت فرامین صوتی می‌توانید آنچه نیاز دارید را به GeniCan بگویید تا به سبد خرید شما اضافه شوند.

 

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021