چرا برخی کاربران دیتا پرژکتور سونی را انتخاب میکنند

تاریخ مقاله: 1395/6/21

چرا برخی کاربران دیتا پرژکتور سونی را انتخاب میکنند

با نزدیک به 4 دهه تجربه در تولید ویدئو پروژکتور، شرکت سونی بخش اعظمی از پیشرفت تکنولوژی های طراحی و قدرت عملکرد پروژکتورها را به دوش کشیده است. در این زمینه نیازی به تعریف و تمجید از این کمپانی از طرف ما نیست. در زیر چند نمونه از جوایز متعددی که کمپانی سونی بخاطر تولید محصولات پیشرفته و محبوب از طرف سازمان ها و نهادهای معروف در این زمینه دریافت کرده است را مشاهده میکنید.

جوایز دریافتی شرکت سونی رای گیری محبوب ترین ویدئو پروژکتور از نگاه مصرف کنندگان که مشترکان توسط مجله HWM و سایت HardwareZone.com انجام می شود در 2 سال متوالی 2012 و 2013 جایزه خود را به پروژکتورهای تئاتر خانگی سونی داده است.

جوایز دریافتی شرکت سونی نشریه HiVi یک مجله ژاپنی در زمینه محصولات صوتی و تصویری است. منتقدان سخت گیر این نشریه که نظرات آنها تاثیر زیادی در اقبال مصرف کنندگان به خرید یک محصول دارد در سال 2012 سه جایزه ( 2 طلا و یک برنز ) به ویدئو پروژکتورهای سری VPL سونی دادند.
جوایز دریافتی شرکت سونی VR-Zone یک نشریه پیشرو در زمینه ارائه مطالب و اخبار روز در رابطه با گوشی های موبایل ، لوازم کامپیوتر و به طور کلی گجت های الکترونیکی است . این نشریه به نقد و بررسی های جامع و کامل خود در جهان معروف است.
طبق نظرسنجی این مجله که از 10000 متخصص لوازم صوتی و تصویری تهیه شده است، محبوب ترین مدل ویدئو پروژکتور در سال 2013 کمپانی سونی انتخاب شد.     مجله Home Cinema Choice ( انتخاب سینماسونیی خانگی ) در سال 1995 در انگلیس تاسیس شد و پس از مدتی به سرعت به یک نشریه جهانی و یک راهنمای مناسب و جامع برای خرید لوازم تصویری و سینمایی تبدیل شد. این نشریه در شماره های متعدد محصولات سونی را به عنوان بهترین ویدئو پروژکتور ماه معرفی کرده است. از آن جمله میتوان به معرفی پروژکتور VPL-HW50ES سونی به عنوان محصول برتر ژانویه 2013 اشاره کرد.
جوایز دریافتی شرکت سونی موسسه گینس که ثبت رکوردهای مختلف در آن شهرت جهانی دارد مدل پروژکتور سونی SRX-T110 را در سال 2012 به عنوان پروژکتوری با بالاترین رزولوشن موجود در بازار برای پروژکتور های سه بعدی معرفی کرد.     جوایز دریافتی شرکت سونی در سال 2012 وب سایت آمریکایی ProjectorReviews که به طور تخصصی به نقد و بررسی ویدئو پروژکتور های موجود در بازار می پردازد، بین 100 مدل مختلف پروژکتور از نظر کیفیت ساخت، عملکرد و قیمت بررسی تخصصی ای انجام داد که نتیجه آن جایزه محبوب ترین ویدئو پروژکتور برای مدل VPL-FH30 سونی بود.

دیتا پروژکتور های سونی انواع مختلف جیبی، سینمایی، خانگی، آموزشی، تجاری دارند که هرکدام با توجه به تکنولوژی های مورد نیاز به صورت سفارشی و مخصوص همان حیطه برای مشتریان تولید شده اند. ویدئو پروژکتورهای سونی با آخرین تکنولوژی های LCD , DLP و این اواخر SXRD همواره در زمینه ارائه بهترین محصولات در میان دیگر برندها پیشتاز بوده است.

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021