کارتریج تونر طرح بخریم یا کارتریج تونر اصلی؟!

تاریخ مقاله: 1396/9/29

کارتریج تونر طرح بخریم یا کارتریج تونر اصلی؟!

صاحبان با تجربه پرینتر ها می دانند که بحث در رابطه با تونر کارتریج های اصلی و طرح در واقع به کیفیت کار خودشان باز خواهد گشت . این دسته از کاربران می دانند که تولید کنندگان تجهیزات اصلی پرینتر ها را بدون هیچگونه سود یا درصد خیلی کم به فروش می رسانند . قبل از اینکه پرینتر لیزری با نام تجاری جدید را خریداری کنید ، احتمالا هرگز شکایت مردم در رابطه با هزینه های بالای شارژ کارتریج یا قطعات آن ها را نخواهید شنید . کارتریج تونر های اصلی توسط شرکت های سازنده پرینتر ها تولید می شوند این دی حالیست که کارتریج تونر های طرح توسط سازندگان شخص ثالث برای پرینتر های دارای نام تجاری ساخته می شوند . کارتریج تونر های اصلی یا کارتریج تونر های سازگار در واقع کارتریج هایی هستند که با نام تجاری پرینتری که شما استفاده می کنید همنام هستند . 

در بعضی مواقع از کاربران می شنویم که می گویند آیا کارتریح تونر های سازگار با کارترج تونر های شارژ شده یکسان هستند ؟ در پاسخ به این سوال می گوییم خیر ! آنها با یکدیگر یکسان نیستند . کارتریج تونر های بازسازی شده اساسا یک فرم بازیافت شده از کارتریج است که کابران قبلا آن را تخلیه کرده اند . کارتریج تونر مجددا پر شده در واقع همان کارتریج تونری است که شما تمام آن را استفاده کرده اید ، و سپس نسبت به شارژ یا همان دوباره پر کردن آن اقدام کرده اید . کارتریج تونر تازه ساخته شده و حاوی قطعات بازیافتی نیست ! به همین دلیل آن ها از لحاظ کیفیت بهتر از کارتریج تورن های شارژ شده می باشند .

شرکت جهان چاپگر نوین ، برای ارائه کیفیتی بی نظیر به مشتریانش اقدام به تهیه کارتریج های  درجه یک کرده است . می توانید با کلیک کردن بر روی این قسمت به مشاهده مدل کارتریج ها بپردازید و کارتریج تونر مد نظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه کنید . 

کارتریج تونر های اصلی بارها بهتر از کارتریج تونر های شارژ شده می باشند . با این حال سوال بزرگ این است که در نبرد تونر سازگار در مقابل تونر های اصلی کدامیک برنده است !!  

بزرگترین و مهم ترین دلیل اینکه چرا بحث درباره تونر سازگار درباره ی تونر های واقعی مطرح می شود بحث هزینه است . مردم شروع به استفاده از کارتریج تونر های سازگار می کنند ، زیرا نگران هستند که تعویض مداوم کارتریج های تونر منجر به ضرر ها ی مالی برای آنها می شود . 

تولیدکنندگان پرینتر پرینتر های خود را با وجود زیان های عظیم می فروشند ، زیرا فکر می کنند زمانی که کاربران دوباره و دوباره مجبور به خرید کارتریج شوند ، آنها می توانند سود از دست رفته خود را بدست آورند . بنابراین هنگامی که شما کارتریج تونر اصلی را خریداری می کنید اساسا برای پرینتری که قبلا خریداری کرده اید ، برای کارتریج و همچنین برای سود تولید کنندگان پول می پردازید . 

قیمت کارتریج های تونر اصلی ، هیچ ارتباطی با قیمت اصلی و یا حتی معیار عرضه و تقاضا ندارد . از طرف دیگر ، کارتریج های تونر سازگار از این تعصب رنج نمی برند . 

تولید کنندگان شخص ثالث کارتریج های تونر سازگار ، قیمت کارتریج های خود را طوری قیمت گذاری می کنند که هزینه های آن ها را پوشش دهد و همچنین سود بسیار کمی خواهند کرد . این تفاوت جرئی به این معنی است که شما می توانید با خرید کارتریج های تونر سازگار نسبت به اصلی ، تا 70 درصد صرفه جویی کنید . 

Support@canonhp.com 021-88340340