چرا پرينتر من چاپ نمي كند؟

تاریخ خبر: 1398/9/26

چرا پرينتر من چاپ نمي كند؟


بیشتر اوقات چاپگرهای ما مانند دوستان خلق و خوی اما قابل اعتماد ما هستند. می دانید ، آنها بسیار خوب کار می کنند ، اما چاپ را متوقف می کنند و پیام های خطا را شروع می کنند. بعضی اوقات حتی به نظر می رسد که وقتی در مقابل ما هستند کاملاً از دید پنهان می شوند. بنابراین ، با شانه گاه به گاه سرد چیست؟
مشكلات رايچ چاپگرها عبارتند از : 

مشکلات اساسی 
مشکلات چاپ سیم و بی سیم 
مشکلات چاپ USB 
بروزرسانی نرم افزار 
مشکلات درایور چاپگر
 مشكل کاغذی 
مشکلات جوهر و تونر


اصول اولیه را بررسی کنید
 شگفت انگیز است که چند بار از اصول اولیه غافل می شود. حتی هنگامی که چیزی از قبیل برق خارج می شود. به یاد داشته باشید ، این امکان وجود دارد که روی لپ تاپ خود کار خود را ادامه دهید و بدیهی و تعجب آور را فراموش نکنید که چرا چاپگر در لپ تاپ شما نشان نمی دهد. آیا چاپگر روشن است؟ آیا به رایانه وصل شده است؟ آیا کاغذ و تونر دارد؟ آیا قدرت دارد؟ (در صورت استفاده از نوار برق را بررسی کنید. ممکن است خاموش باشد یا در اثر افزایش قدرت سرخ شده باشد).


چاپگر شبکه چاپ نخواهد شد یک چاپگر شبکه ای سیمی یک بار عادی بود. اکنون چاپگرهای بی سیم از HP ، Epson ، Brother و بسیاری از تولید کنندگان دیگر رایج است. در حالی که آنها یک روش آسان برای به اشتراک گذاشتن یک چاپگر با چندین دستگاه ، مانند رایانه ، لپ تاپ ، تبلت و گوشی های هوشمند ارائه می دهند ، آنها همچنین هنگام توقف چاپ ، سطح دیگری از مشکل عیب یابی را معرفی می کنند.

Support@canonhp.com 021-88340340