چرا برخی کاربران بارکدخوان دیتالاجیک را انتخاب میکنند

تاریخ مقاله: 1395/11/21

چرا برخی کاربران بارکدخوان دیتالاجیک را انتخاب میکنند

بارکد اسکنرهای دیتالاجیک ( بارکد خوانهای دیتالاجیک )  Barcode Scanner Datalogic
بارکد اسکنرهای دیتا لاجیک برند برتر در میان بارکد اسکنرها موجود در بازار میباشد . دارای تنوع بالا در مدلهای مختلف ، ساختار عالی و زیبا و قدرت خواندن بارکدها عمر طولانی ریدرها ، این برند از بارکدخوان را با سایر بارکد خوانها متمایز کرده است ، تکنولوژی به کار رفته در بارکد اسکنرهای دیتالاجیک عمده تن ایمیجر بوده که بالاترین کیفیت را در خواندن بارکدها و طولانی ترین عمر را از نظر خواندن بارکد دارا میباشد. بیش از 90 درصد بارکد خوانها دیتا لاجیک ایمیجر بوده و بارکدها مخدوش و یا بارکدهای که روی سطوح براق چاپ شده را به راحتی میخواند .
بارکد اسکنرهای دیتا لاجیک ( بارکد خوانهای دیتا لاجیک ) دارای IP  بالا بوده و در مقابل ضربه تا ارتفاع 1 متر و 80 مقاوم است.
بارکد اسکنرهای دیتا لاجیک ( بارکد خوانهای دیتا لاجیک ) بالاترین فروش را  در سالهای اخیر  ، در ایران داشته و جز برند برتر در ایران میباشد.
بارکد اسکنرهای دیتا لاجیک ( بارکد خوانهای دیتا لاجیک ) به قدری قدرتمند هستند که بارکدها دفترچه های بیمه را نیز به راحتی اسکن میکنند .
بارکد اسکنرهای دیتا لاجیک ( بارکد خوانهای دیتا لاجیک ) با محبوبیتی که در بین استفاده کنندگان از آن پیدا کرده ، در بسیاری از فروشگاههای بزرگ مثل هایپر استار، هایپر می ، هایپر سان ( فروشگاههای زنجیره ای  نجم خاورمیانه ) فروشگاههای زنجیره ای پروما ،  و بسیار از فروشگاههای زنجیره ای دیگر استفاده میگردد .
بارکد اسکنرهای دیتا لاجیک ( بارکد خوانهای دیتا لاجیک ) به دلیل اسکنر قوی آن در تمامی داروخانه های تهران به کار رفته و کار اسکن بارکد داروها و دفترچه های بیمه را برای داروخانه ها آسان کرده است

بارکد اسکنرهای دیتا لاجیک ( بارکد خوانهای دیتا لاجیک ) ، این بارکد اسکنرها در بیشتر سوپر مارکتهای بزرگ و شلوغ استفاده میگردد و دارای سرعت اسکن بارکد بالای میباشد .

بارکد اسکنرهای دیتا لاجیک ( بارکد خوانهای دیتا لاجیک ) : این بارکد اسکنرها در کتاب فروشی های بزرگ نیز استفاده میگردد

بارکداسکنرهای دیتالاجیک در گروههای زیر عرضه میشود

 Barcode Scanner Wireless Datalogic Quic Scan M ( QS M)
بارکد اسکنر ( بارکد خوان ) دیتا لاجیک ایمیجر بی سیم کویک اسکن ام

 Barcode Scanner Datalogic Heron Kit
بارکد اسکنر ( بارکد خوان ) دیتا لاجیک ایمیجر هرون کیت

 Barcode Scanner datalogic Toch Pro
بارکد اسکنر ( بارکد خوان ) دیتا لاجیک نوری تاچ پرو

 Barcode Scanner Datalogic  ( QS I )
بارکد اسکنر ( بارکد خوان ) دیتا لاجیک ایمیجر کویک اسکن آی

 Barcode Scanner Datalogic ( Qs L)
بارکد اسکنر ( بارکد خوان ) دیتا لاجیک لیزری کویک اسکن ال

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021