چاپگرهای عکس فشرده Selphy

تاریخ مقاله: 1397/7/11

چاپگرهای عکس فشرده Selphy

با انتخاب و خرید چاپگرهای عکس فشرده selfhy کمپانی کانن می توانید عکس های دلخواه زیبا از گوشی های هوشمند ، دوربین های دیجیتال و یا حتی کارت های SD را بدون کوچکترین دردسر و زحمتی پرینت بگیرید .

پرینتر سلفی canon cp1300 از سری پرینتر های شیک و قابل حمل برای چاپ بی سیم سریع از انواع دستگاه های همراه می باشد . این پرینتر سلفی کانن می تواند از انواع دوربین ها نیز کاملا سریع و ساده پرینت هایی با کیفیت بالا ارائه دهد .

پرینتر های selphy به صورت کلی از طیف وسیعی از رسانه ها برای انواع پروژه های چاپی در دسترس است . کاربران می توانند بر روی طیف وسیعی از اسناد چه کاغذ عکس و چه کاغذ معمولی پرینت هایی بگیرند که در عین حال چشم گیر است .

می توانید تمام تصاویر خود را از گوشی های هوشمند به سادگی پرینت بگیرید عکس های خانوادگی و سایر تصاویرتان را می توانید با کیفیتی چشم گیر به چاپ برسانید .

چاپگر فشرده و قابل حمل wi-fi که عکس های با کیفیت را مستقیم از دوربین و گوشی های هوشمند در هرکجا ، هر زمان و هر موقعیتی با استفاده از یک باطری که قادر است تا 54 عکس را چاپ کند ، پرینت بگیرید . می توان گفت که پرینتر سلفی کانن canon cp1300 از همیشه و از هر مدل قبل خود قابل حمل تر است .

حالت جدید چاپ wi-fi shuttle جدید برای کاربران امکان ایجاد خاطرات جمعی را از طریق چاپ لحظه ای فراهم می کند . این ویژگی به طور هم زمان می تواند تا هشت دستگاه هوشمند از طریق wi-fi به خود متصل کند تا امر ارسال تصاویر را تسهیل کند . تصاویری که از طرف کاربران مختلف دریافت می شوند به ترتیب به چاپ می رسند .

بعد از چاپ یک لایه پوشش محافظتی بر روی عکس ها قرار می گیرد تا کاربران بتوانند تصاویرشان را تا 100 سال با کیفیت بالا نگه دارید . پوشش محافظتی این تضمین را می دهد تا که چاپ ها کاملا خشک و مقاوم در برابر آب ، اثر انگشت و خراش نیز می باشند .

پرینتر سلفی کانن canon cp 1300 بسیار کوچک و قابل حمل است و کابرانش می توانند به راحتی چاپگرشان را به هر کجا که می خواهند حمل کنند و بلافاصله به چاپ و اشتراک گذاری تصاویرشان بپردازند .

Support@canonhp.com 021-88340340