پرینتر سه کاره سازمانی HP 527dn

تاریخ مقاله: 1398/11/6

پرینتر سه کاره سازمانی HP 527dn

HP LaserJet Enterprise MFP M527dn Printer
پرینتر سه کاره لیزری مشکی اچ پی مدل ام  527 دورو شبکه
پرینت - کپی - اسکن
تکنولوژی پرینت : لیزری سیاه و سفید 
حداکثر سایز چاپ : A4 
رزولوشن پرینت : 1200x1200 dpi
سرعت پرینت : 45 برگ در دقیقه 
ظرفیت سینی کاغذ :سینی 550 برگی ، 1 سینی چند منظوره 100 برگی 
توان چاپ ماهانه : 150000 برگ
فیدر : دارد
ظرفیت فیدر : 100 برگ
مدل تونر کارتریج :  HP 87A
ظرفیت تونر  : 9000 برگ

 

 

پرینتر سه کاره لیزری HP 527dn با ویژگی MFP به انجام وظایف و کارها به سرعت و در عین حال به حفظ منابع می انجامد . این چاپگر با کارتریج های اصلی به تولید تصاویر بیشتر با کیفیت بالاتر می پردازد .

به کارهایتان سرعت ببخشید و از انرژی کمتری استفاده کنید 

برای چاپ اسناد نیازی به صبر کردن ندارید چاپ اولین صفحه توسط پرینتر hp 527dn تنها در 8.5 ثانیه انجام می شود . شما می توانید دو طرف اسناد را به صورت دورو و با سرعت بالا پرینت بگیرید و همچنین می توانید دو طرف یک اسکن را تنها در یک ورق اسکن کنید . پرینتر اچ پی 527dn با طراحی خاص و فن آوری تونرهای خود در کلاس و رده خود انرژی کمتری را مصرف می کند پرینتر hp 527dn در حال حاضر 24% کوچکتر از مدل های قبلی خود می باشد و می تواند در مکان های تنگ و در هر فضای کاری با افزایش عملکرد کار خود را پیش ببرد.

مدیریت و امنیت بی نظیر

ویژگی های جا سازی شده امنیتی به محافظت از راه دور و راه اندازی و خاموش کردن دستگاه از راه دور نیز می انجامد در حمل و نقل از اطلاعات حساس خود که ذخیره کرده اید با استفاده از ویژگی های امنیتی به کار رفته در پرینتر hp 527dn محافظت کنید.

صفحات ، تاثیرات و عملکرد بیشتر

تولید رنگ هایی دقیق و شفاف ، پر رنگ و گرافیکی با دقت و وضوح بالا با تونر کارتریج های اصلی به کار رفته در پرینتر اچ پی 527dn . پرینتر hp 527dn با استفاده از تونرهای اصلی با jetlntelligence به شما تعداد صفحات بیشتری را پرینت می دهد و از مقدار کمتری تونر نسبت به مدل های پیشین استفاده می کند . تونر های اصلی اچ پی به شما کمک می کند از کیفیت اصلی در چاپ هایتان بهره مند شوید امکان چاپ دورو و تعویض کارتریج ها به صورت اختیاری با کارتریج هایی با ظرفیت بالا به صورت اختیاری در پرینتر hp 527dn برایتان فراهم شده.

با گزینه های چاپ همراه می توانید همیشه به پرینترتان متصل بمانید

در حین کار با پرینتر hp 527dn امکان چاپ مستقیم و بی سیم از دستگاه های تلفن همراه بدون نیاز به شبکه به صورت اختیاری برایتان امکان پذیر است . امکان اضافه کردن گزینه ای برای چاپ با یک تماس از دستگاه تلفن همراه خود بدون نیاز به وجود تنظیمات یا اتصال به شبکه در پرینتر اچ پی 527dn برایتان امکان پذیر است . شما می توانید بدون نیاز به نصب برنامه خاص یا تنظیمات خاص از تلفن همراه هوشمند و تبلت خود پرینت بگیرید . شما همچنین می توانید با اترنت و شبکه های بی سیم به دسترسی ، چاپ و اشتراک گذاری به صورت اختیاری در پرینترتان دست یابید.

Support@canonhp.com 021-88340340