پرینتر خودرا با صفحه اصلی گوگل ازمایش کنید

تاریخ خبر: 1398/9/11

پرینتر خودرا با صفحه اصلی گوگل ازمایش کنید

هنگام خرید یک پرینتر جدید و یا تعویض کارتریج جوهر، نیاز به چاپ کردن یک صفحه آزمایشی دارید تا از کیفیت چاپ دستگاه خود با خبر شوید. به همین منظور پیشنهاد جهان چاپگر نوین چاپ کردن صفحه اصلی گوگل است.

این ترفند بسیار ساده و آسان است، اما نتیجه آن در عین حال بسیار جالب و زیبا خواهد بود. لوگوی اصلی گوگل به اندازه کافی رنگارنگ است و به همین دلیل با چاپ کردن آن می‌توانید از سلامت پرینتر و کارتریج جوهر آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین فوتر صفحه نخست وب‌سایت گوگل به رنگ مشکی است که برای آزمایش کردن پرینترهای سیاه و سفید مناسب است.

از دیگر ویژگی‌های این صفحه این است که به دلیل آن‌ که بیشتر بخش‌های آن با رنگ سفید طراحی شده، برای چاپ آن نیازی به صرف مقدار زیادی جوهر نیست.

بسیاری از پرینتر‌های موجود در بازار به صورت پیش‌فرض دارای یک دکمه سخت افزاری یا یک گزینه در نرم افزار مخصوص خود جهت چاپ نمونه آزمایشی می‌باشند. اما اگر تمایلی به جستجو برای یافتن آن‌ها ندارید کافی است در مرورگر خود  آدرس گوگل را تایپ نمایید و با گرفتن همزمان دو دکمه کنترل و p روی کیبورد خود به سادگی پرینت از صفحه اینترنت را در دسترس داشته باشید . 

Support@canonhp.com 021-88340340