پرینتر تک کاره دورو شبکه سازمانی HP 506dn

تاریخ مقاله: 1398/11/6

پرینتر تک کاره دورو شبکه سازمانی HP 506dn

HP LaserJet Enterprise M506dn Printer
پرینتر تک کاره لیزر مشکی اچ پی مدل ام 506 دورو شبکه
سرعت چاپ : 45 برگ در دقیقه
حداکثر سایز کاغذ : A4
کیفیت چاپ : 1200*1200 dpi
توان چاپ ماهانه : 150000 برگ
ورودی کاغذ : سینی 550 برگی ، یک سینی چند منظوره 100 برگی 
امکان داپلکس : دارد
تونر کارتریج : HP 87A
ظرفیت تونر : حدود 9000 برگ 

کارهایتان را با سرعت بالاتر و بهتری به پایان برسانید ، آماده به کار سریع و با کیفیت ، کمک به حفظ انرژی ، دارای چند سطح امنیتی فوق العاده در برابر سارقین دیجیتال ، تولید صفحات بیشتر با کارتریج های اصلی HP همه و همه در پرینتر تک کاره HP 506dn برایتان وجود دارد.

سرعت بخشیدن به کار خود و استفاده کمتر از انرژی 

نیازی نیست که برای چاپ اسنادتان زمان زیادی را منتظر بمانید پرینتر تک کاره HP 506 با سرعت شروع به کار کرده و با سرعت بالای خود می تواند اولین برگ را تنها در 8.5 ثانیه ارائه دهد. این پرینتر با طراحی و فن آوری های خاص خود در کلاس خود سطح کمتری از انرژی را مصرف کند . از دیگر ویژگی های این مدل می توان به دارا بودن یک صفحه نمایش رنگی 4 خطی و یک پد 10 کلیدی برای رسیدگی به مدیریت و تنظیمات کار به صورت کاملا راحت اشاره کرد. در حال حاضر چاپگر HP 506dn از مدل های پیشین خود 30 درصد کوچکتر می باشد و مناسب برای قرار گرفتن در محل های کوچک که شما نیاز دارید می باشد . 

امنیت و مدیریت بی نظیر 

ویژگی های جاسازی شده برای شناسایی تهدیدات امنیتی و بهبود حفاظت چاپگر در چاپگر HP 506dn به ویژگی های محافظت و امنیت در کارهایتان کمک می کند و می افزاید همچنین شما می توانید با استفاده از ویژگی های امنیتی به صورت اختیاری از اطلاعات حساس خود که بر روی چاپگرتان ذخیره کرده اید محافظت کنید کنید یکی از این ویژگی ها ویژگی مهم و کارآمد Jetadvanantge است که به کارهای محافظتی شما می انجامد. با کمک ویژگی HP Web Jetadmin می توانید به کنترل مرکزی و کمک به حفاظت از محیط زیست و بهبود بهره وری در کسب و کارتان رسیدگی کنید. 

عملکرد ، صفحات و حفاظت بیشتر 

متن هایی پررنگ ، شفاف ، زنده ، با کیفیت ، گرافیک و وضوح بالا در تولید اسنادتان توسط پرینتر HP 506dn به شما ارائه می شود . با ویژگی Jetlntelligence و تونر های اصلی HP می توانید صفحات بیشتری را با پرینتر تان به چاپ برسانید به علاوه شما می توانید کارتریج های از پیش نصب شده روی پرینتر تان را با کارتریج هایی با ظرفیت بالا عوض کنید و تعداد صفحات بیشتری را پرینت بگیرید. 

شما می توانید در همه زمان به پرینترتان متصل بمانید

در حین کار با پرینتر HP 506dn امکان چاپ مستقیم و بی سیم از دستگاه های تلفن همراه بدون نیاز به شبکه به صورت اختیاری برایتان امکان پذیر است . امکان اضافه کردن گزینه ای برای چاپ با یک لمس از دستگاه تلفن همراه خود بدون نیاز به وجود تنظیمات یا اتصالات خاص در پرینتر HP 506dn برایتان امکان پذیر است. شما می توانید بدون نیاز به برنامه خاص از تلفن همراه هوشمند یا تبلت خود پرینت بگیرید.

Support@canonhp.com 021-88340340