نگاهی دقیق تر به پروژکتور جیبی Philips PPX3414

تاریخ مقاله: 1396/11/29

نگاهی دقیق تر به پروژکتور جیبی Philips PPX3414

پروژکتور جیبی و همراه فیلیپس مدل Philips PicoPix PPX3414 Pocket Projector  از سری پروژکتور های قابل حمل شرکت فیلیپس به حساب می آید . کاربرانی که در پی خرید پروژکتوری با قابلیت های به روز و در عین حال با اندازه ای جمع و جور می گردند می توانند پروژکتور Philips PicoPix PPX3414 Pocket Projector  را با اطمینان کامل تهیه کنند . 

طراحی پروژکتور Philips PicoPix PPX3414 Pocket Projector  به گونه ای است که با بدنه ای فلزی و مستحکم به بازار عرضه شده است . اگر به بدنه این پروژکتور با دقت بیشتری نگاه کنید متوجه خواهید شد که دور تا دور این پروژکتور دارای سوراخ هایی می باشد در اصل این طراحی برای تهویه و خنک کردن پروژکتور تعبیه شده است در بالای لنز پروژکتور یک اسکرول برای تنظیم زوم پروژکتور تعبیه شده است دیگر دکمه های تعبیه شده بر روی این پروژکتور نیز به انجام ساده تر کارها با طراحی خاصشان کمک  می کنند . 

ویدئوپروژکتور Philips PicoPix PPX3414 Pocket Projector  با داشتن بدنه ای جمع و جور و کوچک ویژگی ها و فناوری های بسیاری را در خود جای داده است که به کاربران این امکان را می دهد تا با دقت و اطمینان بالاتری نسبت به گذشته برای خرید پروژکتور مناسبشان اقدام کنند . طول عمر بالای پروژکتور فیلیپس که در حدود 30.000 ساعت می باشد به کاربرانش این امکان را می دهد تا با صرف هزینه ای کم از پروژکتور خود نگهداری کنند . در زمانی که پروژکتور خود را به منبع برق متصل می سازید شدت روشنایی 140 لونی و در زمانی که در حال استفاده با باتری هستید روشنایی 70 لومنی را مشاهده خواهید کرد . 

اگر پروژکتور Philips PicoPix PPX3414 Pocket Projector  را در فاصله ی 5 متری از پرده قرار دهید خروجی تصویر 120 اینچی را مشاهده خواهید کرد نصب و راه اندازی پروژکتور Philips PicoPix PPX3414 Pocket Projector  امری بسیار ساده است و نیاز به تکنسین یا متخصص خاصی ندارد . این پروژکتور دارای باتری برای مواقعی که دسترسی به منبع برق ندارید می باشد که این باتری در حالت عادی چیزی در حدود دو ساعت تصاویر را به نمایش در می آورد اما اگر به صورت پر نور شروع به مشاهده تصاویر بکنید این  پروژکتور تا 1:30 قادر به ارائه تصاویر می باشد .

Support@canonhp.com 021-88340340