میز ویدئوپروژکتور

تاریخ مقاله: 1398/9/4

میز ویدئوپروژکتور

در بعضی از مکان ها از جمله مدارس ، سالن های کنفرانس و جلسات کاربران امکان نصب پروژکتور خود بر روی سقف را ندارند بنابراین نیازمند خرید میز ویدئو پروژکتور هستند که بهترین انتخاب به حساب می آید . 

انواع مختلفی از میز ویدئو پروژکتور در بازارکنونی موجود هستند که شما می توانید با توجه به نیاز خود اقدام به خرید میز ویدئو پروژکتور مناسب برای کار خود بکنید . در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی قبل از خرید میز ویدئو پروژکتور می توانید با کارناسان جهان چاپگر نوین برای انتخاب و خرید بهترین میز ویدئو پروژکتور مشورت کنید . 

میز ویدئو پروژکتور دارای چهار چرخ گردان همراه با قفل می باشد که برای استفاده پرتابل انتخابی مناسب است . میز ویدئو پروژکتور دارای یک طبقه آهنی و امکان تنظیم ارتفاع از سی تا 100 سانتی متر را دارا می باشد . 

میز ویدئو پروژکتور به صورت های : میز چرخ دار یک طبقه ، میز چرخ دار دو طبقه ، میز سه پایه دار ویدئوپروژکتور و میز سه پایه دار دو طبقه در بازار موجود است .

میز چرخدار یک طبقهمیز ویدئو پروژکتور دارای چهار چرخ گردان همراه با قفل می باشد که برای استفاده پرتابل انتخابی مناسب است . میز ویدئو پروژکتور دارای یک طبقه آهنی و امکان تنظیم ارتفاع از سی تا 100 سانتی متر را دارا می باشد .

میز چرخ دار دو طبقه : این نوع میز از دو صفحه MDF درست شده است و ارتفاع قابل تنظیم 70 تا 110 سانتی متر را دارد . شکل ظاهری بسیار بروز ، امکان  چرخش 60 درجه و استحکام بالای این میز پروژکتور طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است . 

میز سه پایه دار ویدئوپروژکتور : این میز همانگونه که از نامش پیداست دارای سه پایه پرخ دار است و ارتفاع قابل تنظیم 30 تا 180 سانتی متری دارد. 

میز سه پایه دار دو طبقه پروژکتور : اینمیز از استحکام بالایی برخوردار است و از الومینیوم ساخته شده است . ارتفاع این میز تا 160 سانتی متر قابل تنظیم است و کاربران علاوه بر ویدئوپروژکتور می توانند لپ تاپ خود را نیز بروی این میز ویدئوپروژکتور قرار دهند . 

 

Support@canonhp.com 021-88340340