لامپ ویدئو پروژکتور

تاریخ مقاله: 1396/10/14

لامپ ویدئو پروژکتور

با توجه به مصرفی بودن لامپ ویدئوپروژکتور ها و پایان عمر این قطعه پس از مدت زمانی مشخص که البته به نحوه استفاده صحیح از پروژکتور نیز بستگی دارد نیاز به تعویض لامپ دیتا پروژکتور از مسائلی ست که کاربران اغلب با آن مواجه می شوند . 

جهان چاپگر نوین ضمن ارائه ی خدمات پس از فروش مربوط پاناسونیک ، ان ای سی ، سونی ، ریکو ، اپتما ، ایسر ، اپسون ، بنکیو ، هیتاچی ، ویوسونیک ، ویوتک ، کانن ، ایسوز و سایر برند ها آماده عرضه ی لامپ انواع لامپ ویدئوپروژکتور های دیگر نیز می باشد . لامپ ویدئوپروژکتور ها به همراه امکان سرویس و تامین قطعات و تعمیر تخصصی همه برندهای مذکور از جمله خدمات قابل ارائه توسط گروه فنی مهندسی جهان چاپگر نوین که از پایان یافتن طول عمر لامپ دستگاه خود اطمینان حاصل نموده اند می باشد .  

لازم است بدانید که لامپ دیتا پروژکتور جزء اصلی ترین و در عین حال گرانترین قطعات این دستگاه است ولی در خصوص همه ویدئوپروژکتور ها تعویض لامپ توصیه نمی گردد . گاهی پس از پایان عمر لامپ بهتر است دیتا پروژکتور جدیدی خریداری کنید . بیشتر نقص های فنی مربوط به لامپ دیتا ویدئوپروژکتور هاست توصیه می شود در هنگام کاهش نور و یا مواجه شدن با آلارم تعویض لامپ ، سریعا دستگاه خود را به واحد فنی ارسال کنید . چرا که گاهی ترکیدگی لامپ در داخل ویدئوپروژکتور موجب آسیب رسیدن به بخش های دیگر دستگاه نیز می گردد . رعایت اصول استفاده صحیح از ویدیئوپروژکتور می تواند در افزایش طول عمر دستگاه بسیار موثر باشد . 

پایان عمر لامپ ویدئوپروژکتور از متداول ترین عیوبیست که برای ویدئوپروژکتور ها رخ می دهد ولی دقت نمایید که همیشه عدم پخش تصویر به معنای پایان کار لامپ نیست و ممکن است کارشناس فنی مربوطه نقص دیگری را با آورد هزینه کمتر برای دیتا پروژکتور تشخیص دهد . 

ویدئوپروژکتور علاوه بر استفاده صحیح توسط کاربران به سرویس و نگهداری به موقع سالی یک الی دو بار بسته به میزان و محیط استفاده از آن نیاز دارد . بنابراین توصیه  می شود به آن همچون سایر لوازم الکترونیکی رایجتان نگاه نکنید و سرویس ویدئوپروژکتور خریداری شده از مراکز معتبر را به کارشناسان فنی آن ارجاع دهید . 

از تعویض لامپ توسط افراد غیر کارشناس و تعمیر کاران غیر مجاز خودداری کنید  تعویض لامپ ویدئوپروژکتور بدون سرویس کامل ویدئوپروژکتور اعم از خارج کردن قطعات شکسته لامپ ، تمیز نمودن ال سی دی ها ، فیلتر ها و تنظیم مجدد نرم افزاری ویدئوپروژکتور ، باعث کم اثری و بهره ی کم لامپ شده و در مواردی می تواند منجر به آسیب دستگاه گردد . 

 

Support@canonhp.com 021-88340340