لامپ دیتا پروژکتور NEC

لامپ دیتا ویدئو پروژکتور ان ای سی

تماس بگیرید

لامپ دیتا ویدیو پروژکتور NEC V302X
لامپ دیتا ویدیو پروژکتور NEC VE303
لامپ دیتا ویدیو پروژکتور NEC VE281G
لامپ دیتا ویدیو پروژکتور NEC VE303X
لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی لامپ ویدئوپرژکتور NEC تماس بگیرید
جهان چاپگر نوین 03 666 888 021

لامپ دیتا ویدیو پروژکتور  NEC V302X
لامپ دیتا ویدیو پروژکتور  NEC VE303
لامپ دیتا ویدیو پروژکتور  NEC VE281G
لامپ دیتا ویدیو پروژکتور NEC VE303X  
در صورتیکه لامپ ویدئو پروژکتور ان ای سی مورد نظر خود را در لیست بالا مشاهده نکردید تماس بگیرید

لامپ ویدئو پروژکتور یکی از مهمترین قطعات مصرفی این دستگاه است. طول عمر لامپ هر ویدئو پروژکتور بعد از مدت زمان مشخصی به اتمام رسیده و کاربران را در مقابل دو راهی خرید یک دیتا پروژکتور جدید و یا خرید لامپ قرار می دهد. بدیهیست با توجه به نوع و قیمت ویدئو پروژکتور خریداری شده، در بیشتر مواقع پرداخت قیمت لامپ ویدئو پروژکتور به صرفه  اقتصادی است و در صورت تهیه قطعه مرغوب و با کیفیت  و نیز تعویض توسط کارشناسان مجرب، دستگاه مذکور می تواند مجددا مورد بهره برداری موثر قرار گیرد.  

نکات مهم:

تعویض مغزی لامپ ویدئو پروژکتور (صرفا به دلیل قیمت پایین تر) مورد تایید این سایت نیست. این روش احیای لامپ گرچه مقرون به صرفه به نظر می رسد ولی هرگز از نظر طول عمر لامپ و کیفیت تصویر قابل قیاس با تعویض لامپ نیست.

تعویض لامپ توسط افراد غیر کارشناس و عدم سرویس ویدئو پروژکتور می تواند منجر به آسیب زود هنگام لامپ جدید و حتی خود ویدئو پروژکتور گردد.

برخی اوقات علاوه بر نیاز دستگاه به سرویس، بعد از تعویض لامپ دیتا پروژکتور، نیاز خواهد بود که بعضی از تنظیمات دستگاه توسط تعمیرکار مجددا تنظیم شود.

در بسیاری از مواقع در پایان عمر لامپ پروژکتورها، به علت عدم توجه کاربران به آلارم دستگاه، لامپ در داخل ویدئو پروژکتور می ترکد. لازم به ذکر است این ترکیدگی می تواند منجر به آسیب رسیدن سایر قطعات داخلی گردد. لذا در صورت بروز این اتفاق اکیدا توصیه می شود لامپ توسط کارشناس تعویض شود تا ضمن سرویس دستگاه، ضایعات لامپ قبلی از ویدئو پروژکتور خارج گردد.

نظرات

Support@canonhp.com 021-88340340