گوگل تخته سفید هوشمند مناسب امور اداری تولید کرد.

تاریخ مقاله: 1395/8/5

گوگل تخته سفید هوشمند مناسب امور اداری تولید کرد.

به گزراش خبر نگار فناوری اطلاعات خبر گزاری فارس به نقل از کامپیوترورلد ، این تخته سفید هوشمند شباهت زیادی به سرفیس هاب ماکروسافت دارد و کمتر از 6000 دلار قیمت دارد. 

این محصول که jamboard نام گرفته تعامل با تبلت و انواع رایانه ها را ممکن کرده و در اصل برای به اشتراک گذاری اسناد و انجام دسته جمعی امور حرفه ای طراحی شده است . افراد شاغل در یک سازمان از این طریق به راحتی می توانند ایده های خود را با jamboard به اطلاع یکدیگر برسانند و تبادل نظر نمایند .

این تخته سفید 55 اینچی با دقت K 4  از سیستم  عامل اندروید بهره میگیرد و برنامه ای نرم افزاری  نیز برای آن طراحی شده که به اعضای گروه اجازه میدهد  به سادگی بر روی طرح های مشترک کار کنند . این تخته می تواند در آن واحد از دریافت 16 ورودی لمس پیشتیبانی کند و دارای یک قلم ویژه و یک پاک کن هم هست . هیچ یک از این دو ابزار جانبی برای فغال شدن نیازی به باتری ندارند.

jamboard می تواند تفاوت اثر انگشت و قلم ویژه را متوجه شود و لذا پاک کردن و اضافه کردن مطالب بر روی آن با سهولت بیشتری انجام می شود . افزودن بر چسب و یادداشت و غیره هم از این طریق پیش بینی شده است . امکان دسته بندی اسناد ، مجهز شدن به دوربین اچ دی توکار ، بندگو و وای - فای از جمله دیگر امکانات jamboard است . این محصول در سال 2017 روانه بازار می شود. 

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021