تلگرام برای ساعت های هوشمند اندرویدی منتشر شد

تاریخ مقاله: 1395/11/25

تلگرام برای ساعت های هوشمند اندرویدی منتشر شد

گوگل چند روز پیش Android Wear 2.0 را برای ساعت های هوشمند عرضه کرد . مهم ترین ویژگی این پلتفرم این است که می توان اپلیکیشن ها را به صورت مستقیم بر روی آن نصب کرد . پیام رسان تلگرام نیز به سرعت دست به کار شده و تنها چند روز بعد از معرفی Android Wear 2.0 ، نسخه ای ویژه برای ساعت های هوشمند اندرویدی منتشر کرده است . 

در این نسخه کاربران می توانند از طریق ساعت هوشمند خود به کلیه چت های تلگرام دسترسی داشته باشند و با ارسال متن ، صدا ، اموجی و حتی استیکر به پیام های دریافتی خود پاسخ دهند . 

در این نسخه تلگرام کاربران به مخاطبان خود دسترسی دارند و می توانند از روی ساعت هوشمند خود اقدام به ساخت گروه نمایند . همچنین امکان شخصی سازی محیط اپلیکیشن نیز برای آن ها فراهم است . این نسخه ویژه تلگرام در حال حاضر بر روی پلی استور موجود است . 

لازم است اشاره کنیم که در حال حاضر دو ساعت هوشمند جدید ال جی ، تنها گجت هایی هستند که با Android Wear 2.0 همراهند . این دو محصول که چند روز پیش معرفی شدند ، LG Watch و Watch Sport نام دارند . گوگل اعلام کرده که Android Wear 2.0 تا پایان سال 2017 برای بیشتر گجت های پوشیدنی اندرویدی در دسترس قرار خواهد گرفت . 

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021