انجام کپی در فکس لیزری پاناسونیک KX-FL501 به چه شکل است ؟

تاریخ مقاله: 1395/10/18

انجام کپی در فکس لیزری پاناسونیک KX-FL501 به چه شکل است ؟

برای ایجاد یک کپی با اندازه ای کوچک ،دکمه COPY ZOOM - را می توانید بارها و بارها برای به دست آوردن میزان کاهش مورد نظر فشار دهید . با این کار می توانید به کاهش سایز کپی تا 50% از تصویر اورجینال و اصلی بپردازید . این کار با کاهش میزان کوچک کردن تا 50% انجام می گیرد . 

برای ایجاد یک کپی با اندازه ای بزرگ ، دکمه COPY ZOOM را می توانید بار ها و بار ها برای به دست آوردن میزان بزرگنمایی مورد نظر انتخاب کنید . با این کار می توانید به افزایش سایز کپی تا200% از تصویر اورجینال و اصلی بپردازید . این کار با افزایش میزان بزرگنمایی تا 50% انجام می گیرد .

توجه داشته باشید : صفحه نمایش در حین کپی گرفتن به شما میزان بزرگنمایی یا کوچک کردن تصویر را نشان می دهد . 

در هنگام بزرگ کردن تصویر برای کپی گرفتن ، تنها از قسمت مرکزی به بالای سند به میزان دلخواه تان افزایش می یابد . برای بزرگ کردن قسمت پایینی سند مورد نظر خود را بچرخانید و بعد سند خود را به سادگی و به میزان دلخواه بزرگ کنید و کپی خود را بگیرید . 

* کپی های متعدد * 

گزینه COLLATE موجود در KX - FL501 به کاربران این امکان را می دهد تا با دادن یک دستور خاص و انتخاب و فشار COLLATE کپی های متعدد با تعداد مورد نظر را دریافت کنند . 

برای مثال : دو بار کپی گرفتن از چهار برگ سند . 

توجه داشته باشید که :  

- اسناد در حافظه دستگاه در زمانی که کپی های متعدد گرفته می شود ذخیره می شود . اگر حافظه دستگاه پر شود ، KX- FL 501 تنها میتواند صفحاتی که از قبل ذخیره شده را به صورت متعدد کپی بگیرید . 

- زمانی که کپی های متعدد گرفته می شود ، صفحه نمایش شماره صفحه در حال کپی را نمایش می دهد . 

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021