امکان نوشتن بیوگرافی و حذف خودکار تصاویر به نسخه تلگرام 4.2 اضافه شد

تاریخ مقاله: 1396/5/4

امکان نوشتن بیوگرافی و حذف خودکار تصاویر به نسخه تلگرام 4.2 اضافه شد

با انتشار نسخه 4.2 تلگرام ، بازهم شاهد اضافه شدن امکانات جذاب دیگر به این اپلیکیشن پیام رسان هستیم . از این پس کاربران تلگرام می توانند برای خود بیوگرافی بنوسیند و یا عکس ها و ویدیو را به گونه ای ارسال کنند که بعد از مدت مشخصی حذف شود . نمایش تمام صفحه پنل استیکر ها و ادیتور جدید برای ویرایش تصاویر ، قابلیت های جالب دیگری است که به این اپلیکیشن اضافه شده است . 

برای اضافه کردن بیوگرافی به پروفایل خود ، باید به بخش setting وارد شوید و با لمس گزینه Bio ، توضیحاتی را در مورد خودتان اضافه کنید تا دیگران با خواندن آن بیشتر با شما آشنا شوند . البته باید بگوییم که تعداد کاراکتر های این بخش محدود است . 

در نسخه جدید تلگرام ، امکان ویرایش تصاویر نیز تغییراتی کرده و کاربران می توانند سریع تر از قبل تصاویر را ویرایش کنند . 

امکان نوشتن بیوگرافی و حذف خودکار تصاویر به تلگرام اضافه شد . 

امکان ارسال تصاویر محو شونده ، از قابلیت های جالب دیگری است که به تلگرام اضافه شده است . از این به بعد می توانید در چت های عادی هم مانند ، سکرت چت ها ، فیلم ها و عکس ها را طوری ارسال کنید که بعد از مدت مشخصی ، خود به خود حذف شوند . برای این کار باید در هنگام ارسال یک فیلم یا عکس ، بر روی آیکون جدیدی که به شکل ساعت به ادیتور تصاویر اضافه شده ، ضربه بزنید و پس از تعیین زمان مورد نظر خود ، عکس ها را ارسال کنید . سقف زمانی برای محو شدن تصاویر یک دقیقه است . تصویری که به این شکل می فرستید ، به صورت تار و Blur برای طرف مقابل شما ارسال می شود . بلافاصله پس از تماشای آن توسط مخاطب ، تایمر فعال شده و پس از اتمام زمان ، به صورت خودکار حذف می شود . چنانچه طرف مقابل از پیام محو شونده شما اسکرین شات بگیرد ، تلگرام این موضوع را به شما گزارش می دهد . 

ویژگی های جدید دیگر ، امکان نمایش تمام صفحه پنل استیکر هاست . برای استفاده از این قابلیت ، باید آیکون فلش رو به بالا را لمس کنید تا پنل استیکر را به صورت تمام صفحه مشاهده کنید و استیکر مورد نظر خود را راحت تر انتخاب کنید . 

امکان نوشتن بیوگرافی و حذف خودکار تصاویر به تلگرام اضافه شد. 

همچنین در نسخه 4.2 تلگرام ، سرعت دانلود بالا رفته و امنیت افزایش یافته است . در بروز رسانی جدید شاهد پشتیبانی تلگرام از CDN هستیم که قادر است محتوا را با توجه به موقعیت جغرافیایی کاربر ، از طریق نزدیک ترین سرور به او ارائه دهید . بنابراین سرعت دانلود محتوا به صورت قابل توجهی افزایش پیدا می کند . البته باید اشاره کنیم که CDN فقط برای محتویاتی با ترافیک بالا فعال است . به این ترتیب تنها گروه هایی که بالای 100 هزار عضو دارند از این CDN پشتیبانی می کنند و این سیستم برای محتویات خصوصی کاربران فعال نیست . 

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021