قابلیت هایی که HP M277  را متمایز از دیگر چندکاره های رنگی کرده

تاریخ مقاله: 1396/7/15

قابلیت هایی که HP M277 را متمایز از دیگر چندکاره های رنگی کرده

سرعت انجام وظایف را با استفاده از طیف وسیعی از ویژگی های بهره وری گردش کار ، در حالی که به طور مداوم به تولید حرفه ای اسناد با کیفیت بالا منجر می شود ، افزایش دهید . این سری پرینتر های لیزررنگی اچ پی به افزایش سرعت کسب و کارتان کمک می کند . 

تولید چاپ های رنگی با کیفیت بالا 

به پرینت هایی با رنگ و کیفیت بالا به سرعت در محیط کارتان دست یابید . با امکان چاپ مطالب بازاریابی در دفتر کارتان به صرفه جویی در هزینه هایتان کمک کنید . به علاوه ، سریع به ویرایش بپردازید و نتیجه کار خود را کنترل کنید . 

HP easy color بهترین محتوای سند را تشخیص می دهد و به طور خودکار به تنظیم بهینه سازی و کیفیت و سرعت می پردازد . در این هنگام با این تکنولوژی با بیش از 3600 ترکیب ، نتیجه خروج استثنایی با وضوح حداکثر 600*600 نقطه در اینچ راارائه می دهد . 

شروع چاپ سریع از حالت آماده به کار 

چنگ زدن به اسناد مورد نیاز و رفتن ! این سری پرینتر ها از حالت آماده به کار سریع و در مدت تنها 13 ثانیه شروع به چاپ اسناد تا حداکثر سایز A4 به صورت تک رنگ سیاه سفید و 14 ثانیه برای اسناد تا حداکثر سایز A4 به صورت رنگی را صرف می کند . به طور قطع می توان این سری پرینتر های اچ پی را جزء سریعترین پرینتر های هم رده خود بدانیم . بنابراین پرینت هایتان درست در زمانی که به آن ها نیاز دارید آماده می شوند . می توانید برای انجام امور چاپی با حجم بالا این پرینتر را انتخاب کنید و کارهایتان را پیش ببرید . 

چاپ با سرعت بالا در کسب و کار شما 

با زمان و هزینه کوتاه خود ، کارهای چاپی بالایی را انجام دهید . پرینتر مدل HP M277dw نسبت به مدل های دیگر خود سریعتر است ، این چاپگر با امکان پرینت پشت و روی اتوماتیک با سرعت چاپ در حدود 11 برگ در دقیقه سریعتر به حساب  می آید . به علاوه ، کاهش استفاده از کاغذ نیز به کاهش هزینه ها کمک می کند . 

سینی های کاغذ قابل برنامه ریزی هستند ، می توانید طیف وسیعی از کاغذ را با اندازه  وزن های متفاوت را با این پرینتر های اچ پی پرینت بگیرید . برای چاپ سریع در اسناد خاص ، اسلات را در اولویت قرار دهید . کاغذ کش تعبیه شده در این پرینترها نیز به صورت خودکار کاغذ را برای چاپ می کشد . 

با یک لمس پرینت هایتان را دریافت کنید

در حین کار با این پرینتر ها به سادگی و به صورت مستقیم کارهای چاپی خود را مدیریت کنید . برای انجام کارهایتان تنها لازم است که با صفحه نمایش 7.6 سانتی متری تعبیه شده بر روی آن چاپگر کار کنید . کنترل پنل با امکان تنظیم زاویه شیب به کاربران اجازه می دهد از هر طرف به کنترل پنل دسترسی داشته باشید . 

اسناد مایکروسافت را به سادگی از درایور USB خود پرینت بگیرید 

ورودی و دسترسی سریع به USB در نزدیکی کنترل پنل به کارران اجازه می دهد تا سریع و ساده بتوانند کارهای اسکن و پرینت خود را از USB پیش ببرند . به سادگی می توانید از فایل های Microsoft word و power point پرینت هایتان را دریافت کنید . 

اسکن و ارسال به سادگی 

به سرعت کارهای خود را به مکان های بیشتری ارسال کنید . این کار با تلاش کمتری انجام می شود . به سادگی می توانید اسناد اسکن شده خود را به ایمیل ، فایل های شبکه و طیف وسیعی از برنامه های کسب و کارتان که قبلا نصب کرده اید بپردازید . برای مثال google docs و box.net 

دریافت اسناد خروجی بدون هیچ زحمتی 

فیدر اتوماتیک با ظرفیت 50 برگ به کاربران امکان انجام امور فکس و کپی  ... را کاملا ساده می دهد . به صورت ساده ، تنها لازم است تا از کنترل پنل انجام امور کپی و یا فکس را انتخاب کنید و کارهایتان را دریافت کنید  . 

Support@canonhp.com 021-88340340