قبل از خرید چاپگر جوهرافشان بهتر است بدانید

تاریخ مقاله: 1397/2/22

قبل از خرید چاپگر جوهرافشان بهتر است بدانید

خرید چاپگر جوهرافشان بهترین راه برای صرفه جویی در جوهر چاپگر است . چاپگر های جوهرافشان چاپگرهایی ارزان قیمت هستند و می توان آن ها را از بصرفه ترین چاپگر ها بدانیم . اینکه شما بدانید چه مدل و چه ویژگی ها و چه مشخصاتی ر ا لازم دارید باعث می شود تا بتوانبد ساده تر از قبل تصمیم بگیرید و پرینتر خود را انتخاب کرده و بخرید . اگر چه راه هایی برای افزایش عمر یک کارتریج وجود دارد اما همیشه بهتر است یک پرینتر کارآمد با کارتریج ارزان قیمت داشته باشید همانطور که ادعا می شود پیشگیری بهتر از درمان است . 

هزینه بهره وری چاپگر بستگی به چگونگی استفاده از جوهر دارد همانطور که می دانید کارتریج های جوهری ارزان قیمت نیستند پس اگر چاپ هایی تعداد بالا دارید باید 4 الی 6 کارتریج در  سال تعویض کنید . 

بازده چاپگر با نگاه کردن به هزینه های چاپگر در هر صفحه تعیین می شود اگر شما بطور  مرتب چاپ می کنید ، توصیه می کنیم تصمیم خود را بر اساس هزینه هر صفحه بنا کنید . اگر فقط چند صفحه در ماه چاپ می کنید احتمالا بهتر است با یک چاپگر لیزری ارزان قیمت کارهایتان را پیش ببرید چاپگر لیزری برای کاربرانی که هر چند ماه یکبار پرینت می گیرند احتمال خشک شدن جوهر درون کارتریج را کاهش می دهد و هزینه ها را پایین می آورد پرینتر های لیزری از تونری استفاده می کنند که خشک نخواهند شد . 

از خرید پرینتر جوهرافشان ارزان با کارتریج های جوهر ناکافی دوری کنید آن ها در نهایت شما را به هزینه می اندازند . بدون نیاز به توضیح بیشتر اجازه دهید شش مدل چاپگر با امکان صرفه جویی در چاپ را برایتان بررسی کنیم که هزینه های چاپ را کاهش می دهند . 

HP Officejet Pro 8710

پرینتر چهارکاره جوهرافشان HP Officejet Pro 8710 از کارتریج جوهری HP 952 استفاده می کنند . این کارتریج در چهار رنگ و با دو ظرفیت استاندارد و ظرفیت بالا ارائه می شوند . کارتریج های استاندارد تعداد چاپ های مشخصی دارند و هزینه ای مشخص ! اما کارتریج های ظرفیت بالا که با نشان XL به فروش می رسند نیز در بازار وجود کنونی موجودند که تعداد بیشتری از کارتریج های استاندارد را با هزینه ای مناسب برای کاربران چاپ می کنند .اگر بصورت متداول چاپ می کنید پیشنهاد می کنیم که کارتریج ظرفیت بالا بخرید . 

Brother MFC-J985DW

یکی دیگر از گزینه های عالی پرینتر Brother MFC-J985DW است که پرینتری فوق العاده کارآمد و ارزان قیمت است که از  INKvestment استفاده می کند و چاپ ها ی تک رنگ را با هزینه ای بسیار کم چاپ می کند . مجموعه چاپگر های INKVestment یک خانواده از پرینترهای چند منظوره است که از سیستم کارتریج فوق العاده بالا برای تولید تصاویر بیشتر با هزینه مناسب استفاده می کنند . 

HP Officejet pro 6968

پرینتر HP Officejet pro 6968 یک چاپگر جوهری کارآمد است که سرعت چاپ 18 برگ در دقیقه را ارائه می دهد . با استفاده از کارتریج HP 902 که در چهار رنگ موجود است می توانید چاپ هایی بی نظیر را بدست آورید . کارتریج این پرینتر اچ پی نیز در دو اندازه ی استاندارد و ظرفیت بالا وجود دارد . 

Epson Ecotank ET-2750

سری EcoTank از کمپانی اپسون یک رویکرد نسبتا جدید برای پر کردن چاپگر ها به همراه دارد طراحی اختصاصی مخزن جوهر که بصورت مستقیم به چاپگر متصل است باعث کاهش هزینه ها می شود . پرینتر Epson Ecotank ET-2750 یک چاپگر چهار کاره جوهری است که با استفاده از 4 تانک جوهر با حجم بالا برای چاپ اماده است . به جای خرید کارتریج وهری جدید ، شما بطری جوهر را برا یپر کردن مخزن پرینتر یا تانک پرینتر تهیه می کنید . 

Canon MAXIFY MB5320

ویژگی های تعبیه شده در پرینتر Canon MAXIFY MB5320 باعث کاهش هزینه های چاپی می شود . اگر بدنبال یک چاپگر می گردید که تمام کارهای چاپی شما را انجام دهد و از جوهر نیز استفاده کند پرینتر Canon MAXIFY MB5320 برای شما مناسب است . 

Canon MAXIFY MB2720

یکی دیگر از محبوب ترین مدل های پرینتر شرکت کانن پرینتر Canon MAXIFY MB2720 است . این چاپگر با دارا بودن ویژگی های خاص و کاربردی اش باعث کاهش چشمگیر هزینه های کاربران می شود و در عین حال چاپ هایطی با کیفیت بالا و کم هزینه را ارائه می دهد . کارتریج های این چاپگر کانن نیز در دو عملکرد استاندارد و عملکرد ظرفیت بالا برای کاربران موجودند . 

توجه داشته باشید که نوع سندی که به چاپ می رسانید و میزان مصرف جوهر با هم ارتباط مستقیم دارند . پیداکردن چاپگر مناسب برای نیاز هایتان امری بسیار ساده است . نیازهای چاپی هر فرد و شرکتی متفاوت است . بنابراین هر گونه دستگاه با ویژگی هایش مناسب کاری بخصوص است .اگر شما بطور مرتب چاپ می کنید ظرفیت چاپ ماهانه را مشاهده کنید و در نظر بگیرید همچنین با دانستن اینکه کجا جایگزینی کارتریج های جوهری را باید انجام دارد که مقرون بصرفه تر از کارتریج های تولید کننده هستند ممکن است مبلغی زیاد را در طولانی مدت ذخیره کند . 

Support@canonhp.com 021-88340340