فروش ویژه اسکنر اسناد و بایگانی اپسون GT-S85 با گارانتی آواژنگ

تاریخ مقاله: 1395/10/27

فروش ویژه اسکنر اسناد و بایگانی اپسون GT-S85 با گارانتی آواژنگ

قیمت این محصول در فروش ویژه 2.850.000 تومان میباشد

اسکنر اسناد اپسون EPSON GT-S85 اسکنری مناسب برای انجام کارهای اداری و سازمانی با کارکرد روزانه در حدود 3000 برگ می باشد . ضبط ، تبدیل ، توزیع و ذخیره اسناد به راحتی و کاملا کارآمد با نرم افزار مدیریت اسناد اسکنر epson GT-S85 برایتان امکان پذیر است . این اسکنر مناسب برای انجام کارهای اسکن با حجم بالا و کیفیت بالا با حداقل سرو صدا می باشد و مناسب برای یکپارچه سازی سیستم های پیچیده فناوری و بسیار قابل اعتماد می باشد . سرعت اسکن اسکنر اپسون epson GT-S85 در چاپ اسناد دورو برابر 40 برگ در دقیقه و سرعت اسکن عکس در حدود 80 عکس در دقیقه می باشد . با اسکن کردن با اسکنر Epson GT-S85 می توانید اسناد دورو را در یک ورق چاپ کنید و با وجود فیدر اتوماتیک با ظرفیت 75 برگ می توانید دست به کارهای اسکن با حجم بالا بزنید.

 

 

با تعبیه سنسور اولتراسونیک تشخیص و بازیابی به راحتی در هنگام کشش و گیر کردن کاغذ می توانید نهایت اطمینان را در انجام کارها به اسکنر اپسون GT-S85 داشته باشید . این اسکنر به گونه ای طراحی شده تا تقریبا در هر نقطه از سیستم های مدیریتی و اداری شما جای بگیرد . اسکنر اپسون Epson GT-S85 با تکنولوژی Ready scan هیچ نیازی به منتظر ماندن برای گرم شدن و شروع به کار اسکنر ندارید و در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها و اثرات زیست محیطی می انجامد .

انجام پیچیده ترین شغل ها ، سازماندهی اسناد و گزارش ها با بهبود متون و اسناد با تکنولوژی و نرم افزارهای پیشرفته و پنل قابل تنظیم توسط کاربر برای انجام عملیات های مختلف در اسکنر اپسون S85 برایتان امکان پذیر است . همچنین در حین کار با اسکنر Epson GT-S85 می توانید کارهایتان را به صورت سفارشی انجام داده و فایل های اسکن شده را به هر کجا که بخواهید تنها با یک لمس ارسال کنید.

 

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021