فروشگاه اینترنتی چیست؟

تاریخ خبر: 1398/9/28

فروشگاه اینترنتی چیست؟

فروشگاه اینترنتی چیست؟ چطور می توان صاحب یک فروشگاه اینترنتی شد؟ اصلا در فروشگاه اینترنتی چه کار می توان انجام داد؟ چطور می توانیم تجارت خود را در بستر اینترنت راه اندازی کنیم؟ 
شاید با دیدن افرادی که به راحتی به صورت غیر حضوری از طریق بستر اینترنت کالا و یا خدمات خود را عرضه می کنند و در آمد کسب می کنند ،  برای شما هم سوالاتی از این قبیل پیش آمده باشد . ما در این پست و بخش های بعدی این موضوع سعی می کنیم به بسیاری از این سوالات پاسخ داده و موضوع را برای شما روشن کنیم.
برای اکثر ما بارها پیش آمده که یا خودمان یا اطرافیانمان قصد کردیم که کسب و کاری راه اندازی کنیم اما با توجه به هزینه های بالای راه اندازی فیزیکی یک واحد تجاری ، یا منصرف شده ایم و یا ایده خود را کماکان در سر داریم و منتظر روزی هستیم که سرمایه ای آماده کرده و بتوانیم شغل مورد نظرمان را ایجاد کنیم. به طور عمده این گونه تجارت هزینه های زیادی اعم از هزینه اجاره ، دکوراسیون ، هزینه های نگه داری و غیره دارد و نکته مهم تر اینکه اگر شغل مورد نظرمان موفق نشد چه؟! متحمل ضرر هنگفتی از جانب تمامی هزینه های بدون بازگشتمان می شویم! اما اکثر همین شغل ها در محیط مجازی و در فضای اینترنت را ، می توان به راحتی بدون این هزینه ها و حتی در منزل ایجاد کرد! ضمنا در حالت عادی ، وقتی ما یک فروشگاه حقیقی به صورت فیزیکی داریم ، معمولا بازار کار ما محدود به محدوده جغرافیایی نزدیک به خودمان و کسانی ست که یا از قبل مارا می شناسند و یا فروشگاه ما را در کوچه و یا خیابانی که قرار دارد ببینند، در صورتی که در حالت اینتزنتی هیچ محدودیتی برای معرفی و نشان داده شدن به مردم نداریم و حتی از سایر شهر ها و یا حتی دیگر کشور ها به راحتی به فروشگاه ما وارد شوند!
گاهی هم شده که ما یک فروشگاه به صورت حقیقی داریم اما می خواهیم بازار کار خودمان را گسترش بدهیم!

Support@canonhp.com 021-88340340