شارژ کارتریج سریع و با کیفیت

تاریخ مقاله: 1396/8/29

شارژ کارتریج سریع و با کیفیت

شارژ و سرویس تونر کارتریج لیزری

شارژ کارتریج در اصل به معنای پر کردن مجدد کارتریج خالی است . گر چه این روش موافقین و مخالفین خود را دارد اما باعث می شود که در هزینه های چاپ صرفه جویی کنید و یک دستگاه الوده کننده محیط زیست دیرتر به چرخه ی الودگی محیط زیست وارد شود . 

یکی از مضرات پر کردن کارتریج با تونر جدید زمانی خواهد بود که کارتریج نیاز به بازسازی داشته ولی این بازسازی اتفاق نیافتد و وجود پودر تونر و خرده های کاغذ در کارتریج سبب بروز برخی مشکلات ناشناخته شود . 

پر کردن یا همان شارژ کارتریج با هدف کاهش هزینه های پرینت ، باید توسط تعمیر کار خبره انجام شود ، تا به دلیل کارایی نامناسب کارتریج شارژ شده مجبور به پرداخت هزینه های دیگری تعمیر دستگاه یا تعویض کارتریج نشویم . 

تعمیرکاران جهان چاپگر نوین با دارا بودن چندین سال تجربه ، تعهد و مسئولیت کاری بالا ، در صورت نیاز بازسازی های لازم برای کارتریج را انجام خواهند داد تا کاربران تجربه خوبی از ارتباط و اطمینان به جهان چاپگر نوین را داشته باشند. 

جهان چاپگر نوین با بیش از 10 سال تجربه موثر و مفید در صنعت ماشین های اداری خود را یکی از بهترین های عرصه ی شارژ کارتریج می داند . به منظور به روز بودن دانش همکاران و ارائه خدمات مناسب به کاربران تلاش جهان چاپگر نوین در جذب و نگهداری نیروی انسانی متعهد و با تجربه بوده است . 

جهان چاپگر نوین یکی از توزیع کنندگان عمده قطعات در صنعت ماسین های اداری و فروشگاهی است . قطعات پرینتر ، دستگاه کپی ، اسکنر و فکس و کارتریج از کیفیت بالایی برخوردار می باشند . علاوه بر این پرسنل جهان چاپگر نوین در بخش تعمیرات پرینتر و شارژ کارتریج از قطعات با کیفیت بالایی استفاده می کنند . استفاده از قطعات با کیفیت در شارژ کارتریج ها علاوه بر اینکه به نفع مشتری می باشد هزینه های مراجعه مجدد و پاسخگویی های غیر ضروری را کاهش می دهد . 

 

Support@canonhp.com 021-88340340