سری MAXIFY یا PIXMA ؟

تاریخ مقاله: 1397/2/4

سری MAXIFY یا PIXMA ؟

شرکت کانن هر ساله تعداد بسیار زیادی پرینتر مناسب برای خانه و دفتر کار را ارائه می دهد. تمام کاربران به دنبال انتخاب وخرید بهترین چاپگر برای خانه و محل کار خود می گردند.

دو سری از پرطرفدارترین و شایع ترین پرینترهای شرکت کانن pixma و maxify است. هر دو سری شامل تعدادی از چاپگرهای مختلف هستند که هر کدام دارای ویژگی هایی خاص هستند. پس باید با بهترین اطلاعات پرینتر مناسب خود را انتخاب کنید تا بتوانید نیازهای چاپی خود را به بهترین شکل برطرف نمایید.

سری pixma را میتوان محبوب ترین پرینترهای موجود در بازار بدانیم. این سری انتخاب مناسبی برای کاربرانی همچون خانواده ها ، دانشجویان ، عکاسان و متخصصان حرفه ای است. کانن در حال حاظر 21 پرینتر مختلف pixma را در وب سایت خود ارائه می دهد. هر مدل با یک مجموعه مشخص از حروف اول که توانایی چاپ هر کدام را نشان می دهد ، ارائه شده اند.

سری pixma mg / mx / ts

پرینترهای عکس همه با این پیشوندها ارائه می شوند و به تولید عکس هایی با کیفیت منجر می شوند و عملکرد چاپ ، اسکن ، کپی و فکس را ارائه می دهند.

سری pixma ip

این مجموعه ایده آل برای چاپ عکس با کیفیت بالا هستند. این مجموعه گزینه ای مناسب برای کسب و کارهای تبلیغاتی و چاپ عکس است. عکاسان حرفه ای باید pixma pro را در نظر بگیرند.

سری pixma ix

پرینترهای تک کاره برای کسب و کار ! این سری بسیار کارآمدند و می توانید با آنها متن ، گرافیک وعکس های حرفه ای را چاپ کنید. اگر شما نیاز به یک چاپگر تجاری با قابلیت کپی یا فکس دارید به سری maxify بروید.

سری pixma G

پرینترهای megatank ارزانترین گزینه های pixmaهستند. این سیستم دارای مخازن حرفه ای می باشند و کابران می توانند هزاران صفحه را به چاپ برسانند.

سری pixma pro

پرینترهای حرفه ای عکس . این مجموعه به ویژ برای عکاسان و طراحان گرافیک طراحی شده است.

به صورت کلی چاپگرهای سری pixma برای استفاده خانگی و کسب و کارهای کوچک ساخته شده است. اما در کل پرینترهای سری maxify برای کسب و کارهایتان ساخته شده اند و کاربران بسیاری این سری را برای پیش بردن کسب و کارهایشان انتخاب می کنند. هیچ فرقی نمی کند که این پرینترها را برای خانه خود می خرید یا دفتر کارتان ، می توانید با اطمینان کامل این چاپگر را برای پیش بردن کارهایتان مورد استفاده قرار دهید.

پرینترهای سری maxifay با دارا بودن ظرفیت بالای سینی ورودی کاغذ  و ویژگی های اتصالی کامل خود انتخابی هوشمندانه برای دفتر کارتان می باشد. این چاپگرها می توانند از یک تا نه کاربر را پوشش دهند و امور پرینت ، کپی ، اسکن و فکس را با سرعت بالا پیش ببرند. با پرینترهای maxifay هزینه ای پایین را برای چاپ هر صفحه می پردازید.

canon همانطور که گفته شد در حال ارائه چاپگرهایی متفاوت با بسیاری از ویژگی ها می باشد. می توانید با دارا بودن اطلاعاتی در زمینه ی تفاوت های maxifay , pixma بهترین چاپگر را برای دفتر کار و محل کارتان انتخاب کنید. 

Support@canonhp.com 021-88340340