راهنمای نصب و استفاده از اسکنر پر فروش HP ScanJet 300

تاریخ مقاله: 1395/12/28

راهنمای نصب و استفاده از اسکنر پر فروش HP ScanJet 300

اسکنر HP ScanJet 300 انتخابی ایده آل برای استفاده چه در منزل و چه در محل کار است . کیفیت بالا در اسکن اسناد و تصاویر را با اسکنر HP ScanJet 300 تجربه کنید . 

عملکرد سریع و حرفه ای 

استفاده از قابلیت ها و ویژگی های پیشرفته اسکنر HP ScanJet 300 امری بسیار ساده است . 

در برابر ویژگی ها و قابلیت های پیشرفته تعبیه شده در اسکنر HP ScanJet 300 تنها هزینه ای ناچیز را می پردازید . 

در اسکن اسنادتان کیفیت بی نظیر و حرفه ای را بدست آورید . با سرعت بالای اسکن و ویژگی های پیشرفته اسکنر HP ScanJet 300 از زمان خود حداکثر استفاده را بکنید . 

هر آنچه که در ذهنتان عبور می کند و انتظار دارید را با این اسکنر می توانید بدست آورید . 

سرعت بالای اسکن اسکنر HP ScanJet 300 به شما اجازه می دهد تا کارهایتان را با سرعت فوق العاده پیش ببرید . 

اسکن اسناد در سایز A4 در زمانی در حدود 15 ثانیه با کیفیت 200 نقطه در اینچ انجام می شود . به علاوه اسکن تصاویر در اندازه 10x15 سانتی متر با سرعت فوق العاده و با کیفیت 200 نقطه در اینچ انجام می گیرد . 

برای اسکن کردن کافیست که کابل را متصل کنید و به سادگی کارهایتان را آغاز کنید . برای اتصال اسکنر HP ScanJet 300 به کامپیوتر شخصیتان از یک کابل USB استفاده کنید . زمانی که اسناد و تصاویر مهمی را با اسکنر HP ScanJet 300 اسکن می کنید ، خیالتان راحت باشد . 

رزولوشن اسکنر HP ScanJet 300 4800 نقطه در اینچ می باشد و عمق رنگ این اسکنر نیز 48 می باشد . 

پشتیبانی اسکنر HP ScanJet 300 از امکان ارسال اسکن به ابرهای ارتباطی یکی از ویژگی های کاربردی این اسکنر به حساب می آید . با این ویژگی ، قادر هستید تا اسناد و تصاویرتان را بر روی صفحات مرورگر وب از جمله گوگل یا snapfish اچ پی ذخیره کنید و به آسانی به اشتراک بگذارید . همچنین ، این ویژگی به شما کمک می کند تا در حافظه ی کامپیوترتان نیز صرفه جویی کنید . 

استفاده آسان از قابلیت ها و ویژگی های پیشرفته 

در هر زمان که نیاز داشتید می توانید اسناد یا تصاویرتان را مدیریت و ویرایش کنید ، چرا که اسکنر HP ScanJet 300 به گونه ای طراحی شده که به شما در انجام سریع و خوب این امور کمک چشم گیری می کند . با فشار و لمس دکمه اسکن بر روی این اسکنر می توانید کار اسکن خودتان را در هر کجا انجام دهید . 

کپی گرفتن از اسناد نیز تنها با لمس یک دکمه در اسکنر HP ScanJet 300 انجام می گیرد . 

اسکنر HP ScanJet 300 به گونه ای طراحی شده که به کاربرانش این امکان را می دهد تا به سادگی اسکنر را در هر کجا که نیاز دارند قرار دهند و کار خود را پیش ببرند . نصب و راه اندازی این اسکنر امری ساده است و در حین کار نیز قادر هستید در هر کجا که نیاز داشتید اسکنر را قرار دهید و کار خود را پیش ببرید . 

اسکنر HP ScanJet 300 را به دلیل طراحی بی نظیر و چشمگیر و جمع و جورش قادر هستید تا به سادگی در هر کجا که به آن نیاز دارید جای می گیرد . 

اسکن کتاب ، ژورنال و موارد محدود دیگر را به آسانی انجام دهید . با اسکنر HP ScanJet 300 قادر هستید تا اسنادی با اندازه ی بزرگ را به سادگی تنها با یک جا به جایی در دستگاه اسکن کنید . 

 

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021