راهنمای نصب مخزن جوهر بر روی پرینتر های جوهرافشان

تاریخ مقاله: 1396/9/30

راهنمای نصب مخزن جوهر بر روی پرینتر های جوهرافشان

گران بودن جوهر امریست که برای تمامی کاربران عیان است . خرید جوهر برای کاربرانیست که همواره نیازمند و دارای پرینتر های جوهری هستند امور چاپیشان با جوهر صورت می گیرد نیازمند خرید جوهر می شوند و متوجه گران بودن جوهر خواهند شد . پیشنهاد جهان چاپگر نوین برای کاربرانی که حجم کاری بالایی دارند این است که در ابتدا اقدام به نصب مخزن بکنند تا هزینه هایشان را در سطحی مناسب قرار دهند . نگهداری و هزینه کلی مخزن جوهر بسیار بصرفه بوده و کاربران می توانند به سادگی هزینه های خود را کاهش دهند . 

بررسی نکاتی که در حین استفاده از تانک جوهر لازم است بدانید :

1 . در همه حال و همیشه باید مخزن جوهر و پرینتر خود را به صورتی قرار دهید که هم سطح یکدیگر قرار بگیرند و هیچکدام بالاتر یا پایین تر از دیگری قرار نگیرند . 

2 . در حین کار با پرینتر جوهرافشانتان برای وجود هوا در حین گردش جوهر سوراخ های کوچک روی چاپگر را باز نگاه دارید و در اتمام کارتان درها را ببندید . 

3 . بعد از نصب مخزن یا تانک جوهر بر روی پرینتر جوهرافشانتان می توانید مشاهده کنید که در همه حال اخطار اتمام جوهر را مشاهده خواهید کرد . باید نسبت به این پیغام بی تفاوت باشید یا نسبت به خاموش کردن آن اقدام کنید . 

4 . در همه حال اطمینان حاصل کنید که اتصال شلنگ تانک جوهر و پرینتر به درستی برقرار است . 

5 . در بعضی از تانک های جوهر قطع کننده وجود دارد در زمانی که در حال جا به جایی پرینتر هستید با این قطع کننده شلنگ را بسته تا جوهر به سمت تانک برنگردد . 

Support@canonhp.com 021-88340340