دپارتمان تعمیر جهان چاپگر نوین

تاریخ خبر: 1398/10/17

دپارتمان تعمیر جهان چاپگر نوین

مجموعه جهان چاپگر نوین مفتخر است که طی چند ساله اخیر با همکاری با بهترین متخصصان و تعمیرکاران بهترین و خوش اوازه ترین دپارتمان تعمیرات تخصصی پرینتر ، اسکنر ، کپی و فکس را با بهترین نام و سابقه در میان تمامی همکاران صنف ماشین های اداری و تجهیزات فروشگاهی را دارا می باشد . 

دپارتمان تعمیرات جهان چاپگر نوین پس از تعمیر پرینتر ، اسکنر ، کپی و دستگاه های فکس توسط تعمیرکاران و متخصصان کارآمد به دلیل استفاده از قطعات اورجینال و درجه یک و مورد تایید حرفه ای ترین همکاران و همراه با گارانتی به مشتریان تحویل داده می شود .تمام توان بخش تعمیرات جهان چاپگر نوین بر روی ارائه بهترین خدمات به مشتریان می باشد . 

واحد تعمیرات جهان چاپگر نوین علاوه برارائه بهترین کیفیت در تعمیر و اصلاح عیوب دستگاهتان با بالاترین سرعت ممکن و در کمترین زمان اقدام به رفع عیوب دستگاهتان می کند . 

جهان چاپگر نوین با هدف ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مشتریان ، سرویس ویژه ی خدمات و تعمیرات را در محل مشتری راه اندازی کرده است . در این سرویس بعد از مشخص شدن ایراد دستگاه متخصص و تعمیرکار مربوطه در محل حضور پیدا کرده و شروع به سرویس و تعمیر چاپگر می کند . 

از جمله عواملی که باعث می شود تا مشتریان در دفعات بعد و یا تعمیر و سرویس دیگر دستگاه هایشان شرکت جهان چاپگر نوین را انتخاب کنند سرعت عمل بالا در انجام سرویس و تعمیر می باشد . پس از تعمیر دستگاه در دپارتمان تعمیر ، دستگاه تست شده و سپس به مشتری تحویل داده می شود . 

جهت تماس اینجا را کلیک کنید

خدمات جهان چاپگر نوین عبارتند از تعمیرات تخصصی انواع پرینتر ، اسکنر ، کپی و فکس برندهای مطرح دنیا .

پرینتر و اسکنر های اچ پی HP Laserjet Printer and Scanner

پرینتر و کپی ریکو Ricoh Printer and  Copeir

پرینتر و کپی شارپ Sharp Printer and Copeir

کپی کنیکامینولتا Konica Minolta Copeir

پرینتر سامسونگ Samsung Printer

کپی توشیبا Toshiba Copeir

پرینتر ، اسکنر و کپی کانن Canon Printer , Scanner and Copeir

پرینتر لکسمارک Lexmark Printer

پرینتر جوهرافشان وسوزنی اپسون Epson ink and dot-matrix Printer

کپی و پرینتر زیراکس XEROX Printer and Copeir

فکس ، کپی و پرینتر پاناسونیک Panasonic Fax , Copy and Printer

Support@canonhp.com 021-88340340