دلیل انفجار samsung note7 مشخص شد

تاریخ مقاله: 1395/8/4

دلیل انفجار samsung note7 مشخص شد

خبرگزاری فارس :راز انفجار نوت 7 سامسونگ ، همچنان سر به مهر 

دو ماه پس از انتشار گزارش های متعددی در مورد انفجار باتری گوشی های گلکسی نوت 7 و فراخوان سامسونگ برای جمع آوری گوشی های یاد شده هنوز علت اصلی این واقعه مشخص نشده است .

به گزارش خبرگزاری اطلاعات ، سامسونگ می گوید هنوز نمیداند که چه چیزی موجب داغ شدن شدید این گوشی و آتش گرفتنش می شود ، رویدادی که موجب بی اعتباری شدید سامسونگ و استهزای آن در رسانه های گروهی شده است . 

نگرانی از احتمال وقوع رویدادهای مشابه در گوشی های جدید سامسونگ باعث شده تا این شرکت طراحی و عرضه گوشی گلکسی اس 8 را به تاخیر بیندازد . 

سامسونگ در واکنش رسمی به رسانه ها اعلام کرده که کماکان در حال تحقیق در این زمینه است تا علل اصلی آتش گرفتن گلکسی نوت 7 را بیابد . این شرکت حتی در اولین باری که برای جمع آوری باتری های گوشی نوت 7 فراخوان داد هم علت اصلی این مشکل را پیدا نکرده بود و از همین رو انفجار باتری های نوت 7 کماکان ادمه یافت . 

این شرکت کره ای میگویید اولویت اول آن حفظ امنیت مشتریانش است و به همین علت قصد دارد تمامی گوشی های نوت 7 را از بازار جمع آوری کند . در حال حاضر مهندسان سامسونگ به طور اختصاصی در حال باز نگری طراحی گوشی اس 8 برای جلو گیری از تکرار حوادث مشابه هستند . 

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021