جدید ترین پرینتر اداری کانن مدل 251 دورو وایرلس به بازار آمد

تاریخ مقاله: 1395/8/16

جدید ترین پرینتر اداری کانن مدل 251 دورو وایرلس به بازار آمد

پرینتر تک کاره CANON imageclass 251dw با ویژگی های خاص و امکان استفاده آسان یک انتخاب ایده آل برای استفاده در دفاتر کاری کوچک یا منزل می باشد. این چاپگر با امکان اتصال به دستگاه های همراه و چاپ از آن ها  به تکمیل گردش کار روزانه شما می انجامد .

پرینتر CANON imageclass 251dw با سرعت بالا در حدود چاپ 30 برگ در دقیقه ، ارائه اسناد با کیفیت حرفه ای ، سرعت بالا در ارائه اولین برگ تنها در 6 ثانیه ، دارا بودن ویژگی های سازگار با محیط زیست ، امکان چاپ دوروی خودکار که منجربه صرفه جویی در مصرف کاغذ می شود ، دارا بودن یک سینی ورودی 250 برگی ، یک سینی چند منظوره 50 برگی  و امکان ارتقاء ظرفیت سینی کاغذ با اضافه کردن یک سینی 500 برگی که در مجموع به شما سینی با ظرفیت 800 برگ را ارائه می دهد نیاز شما به استفاده از کاغذ مورد نیاز در حین انجام ار را تامین می کند ، امکان اتصال بی سیم نیز در این چاپگر به شما اجازه میدهد تا در حین حرکت نیز به انجام کارهایتان بپردازید ، دارا بودن ویژگی های کاربردی تلفن همراه که به کاربران اجازه می دهد تا از دستگاه های همراهشان کارهایشان را پیش ببرید ، به بازار عرضه شده است .

پرینتر canon imageclass 251dw  با دارا بودن ویژگی های مختلف چاپ  به شما کمک میکند تا کسب و کارتان را به سادگی مدیریت کند و پیش ببرید . رمز عبور و ذخیره id تا 300 شناسه به صاحبان کسب و کار امکان مدیریت و محافظت از دستگاه و اطلا عات را می دهد . علاوه بر این پرینتر canon 251 idw  با تطبیق پذیری از زبان های UFR 11 و  PCL5EI 6 تمامی نیاز های کاربران را دفع می کند . پرینتر CANON  imageclass 251dw با استفاده از 1.6 وات یا کمتر انرژی به شما کمک می کند تا در هزینه هایتان صرفه جویی کنید . سیستم کارتریج با ترکیب تونر و درام در یک واحد جایگزینی کارتریج را آسان کرده است .

این چاپگر با استفاده از کارتریج 719 canon  چاپ هایی با حجم بالا را به شما ارائه می دهد . در مجموع پرینتر canon imageclass 251dw با دارا بودن قابلیت های غنی ، کیفیت بالا و اندازه ی جمع و جور چاپگری قابل اعتماد و ایده آل برای هر محیط کاری است .   

 

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021