تعمیر پروژکتور Optoma X343

تاریخ مقاله: 1398/9/2

تعمیر پروژکتور Optoma X343

شرکت جهان چاپگر نوین با دارا بودن سابقه کاری درخشان و بالا در زمینه ی تعمیر انواع دینا ویدئوپروژکتور پذیرای تعمیرات انواع پروژکتور های شما کارفرمایان عزیز در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد . 

بخش تعمیرات شرکت جهان چاپگر نوین با برخورداری از کادری مجرب و ورزیده و علاوه بر این پشتیبانی از تامین قطعات ، آمادگی تعمیر و سرویس تمامی برندهای دیتا ویدئو پروژکتور در ایران را دارا می باشد . 

بخش تعمیرات شرکت جهان چاپگر نوین آمادگی ارائه خدمات نعمیرات را به کلیه کارفرمایان با گارانتی و بدون گارانتی را دارا می باشد . 

از جمله ایرادات پروژکتور ها عبارتند از : پاور ، پاور لامبلاست ، منشور رنگ ، LCD ، چرخ رنگ ، لنز و اپتیک و تراشه . 

به دلیل حساست بالای ویدئوپروژکتور ها در صورت تعمیر توسط افراد غیر متخصص آسیب های جبران ناپذیری به پروژکتور وارد شده و پروؤکتتور را غیر قابل تعمیر و استفاده می کنند . می توانید با خیالی اسوده پروژکتور خود را به بخش تعمیرات شرکت جهان چاپگر نوین بسپارید و در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین و پایین ترین هزینه پروژکتورتان را تعمیر نمایید . 

تعمیر پروژکتور Optoma X343

در هر زمان می تونید برای تعمیر ویدئوپروزکتور Optoma S334 خود می توانید با تعمیرکاران حرفه ای پروژکتور جهان چاپگر نوین در ارتباط باشید . تعمیر این ویدئوپروژکتور در سریع ترین زمان ممکن و با استفاده از بهترین قطعات صورت میگیرد . 

همچنین در صورت نیاز به نصب و راه اندازی پروژکتور خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان نصب و راه اندازی پروژکتور مربوطه را به محل شما اعزام نماییم .

Support@canonhp.com 021-88340340