تعمیر انواع ماشین حساب

تاریخ مقاله: 1398/10/19

تعمیر انواع ماشین حساب

ماشین حساب ها معمولا در ادارات , شرکت ها و همچنین مصارف خانگی جهت محاسبات دشوار , ریاضی مهندسی مورد استفاده قرار می گیرند.

برای تعمیر ماشین حسابتان هرگز خودتان دست به آچار نشوید چرا که به دلیل پیچیده بودن ساختار داخلی ماشین حساب  ها امر تعمیر ماشین حساب توسط کاربران و افراد بی دانش و تجربه تنها هزینه ها و زحمات تعمیر را افزایش داده و یا گاها ماشین حساب را غیر قابل تعمیر می سازد . در صورت نیاز به تعمیر ماشین حسابتان کافیست با مرکز تخصصی تعمیرات جهان چاپگر نوین تماس بگیرید.

ماشین حساب شما به محض ورود به بخش تعمیرات توسط کارشناسان و متخصصان بررسی و عیب یابی می شود سپس براورد هزینه تعمیر به مشتری اعلام می گردد و پس از تائید هایی توسط مشتری , روندتعمیر آغاز می شود .

اطلاع از وضعیت ماشین حساب و پیگیری روند تعمیر به صورت تلفنی در هر لحظه امکان پذیر است. پس از تعمیر ماشین حساب و تست اطمینان از سلامت ماشین حساب , ماشین حساب به مشتری تحویل داده می شود.

تمامی قطعات تعویض شده توسط جهان چاپگر نوین , قطعات اصلی و اورجینال می باشند.

انواع برند های ماشین حساب قابل تعمیر در مرکز تعمیرات جهان چاپگر نوین عبارتند از:

- ماشین حساب  TEXAS

-ماشین حساب   pars hesab

-ماشین حساب   citizen

-ماشین حساب sharp

-ماشین حساب casio

-ماشین حساب pars

-ماشین حساب canon

-ماشین حساب catiga 

در صورت موجود نبودن برند ماشین حساب خود در لیست بالا , برای تعمیر ماشین حساب خود با کارشناسان بخش تعمیرات  ماشین حساب شرکت جهان چاپگر نوین با شماره 021-88340340 در ارتباط باشین.

Support@canonhp.com 021-88340340