تعمیرات تخصصی انواع فیش پرینتر

تاریخ خبر: 1398/6/17

تعمیرات تخصصی انواع فیش پرینتر

تعمیرات تخصصی ففیش پرینتر های اپسون ، بیکسولون ، آواسیس و نیکیتا و سایر برند ها ی موجود در بازار در بخش فنی و تعمیرات جهان چاپگر نوین صورت می گیرد . 

تعمیر ، پشتیبانی و سرویس انواع فیش پرینتر

تعمیر قطعات الکترونیکی و مکانیکی انواع فیش پرینتر

یک فیش پرینتر از چندین قطعه باکارکردهای متفاوت تشکیل شده است . 

فیش پرینتر یکی از ملزومات مراکز فروشگاهی می باشد . کیفیت فیش پرینتر یکی از دغدغه های اساسی فروشگاه ها می باشد زیرا اگر فیش پرینتر ها از قبل تعمیر شده باشند و نتوانند بررسی وظایف خود را انجام دهند مشکلات بزرگی برای مجموعه ها را ایجاد می کنند . 

پس بهتر است از کارشناسان زبده جهت تعمیر فیش پرینترتان استفاده کنید تا بالاترین کیفیت را در تعمیر تجربه کنید . 

ماشین های اداری جهان چاپگر نوین با ارائه ی انواع خدمات از جمله تعمیر ، تعویض و سرویس انواع فیش پرینتر با ایجاد محیطی امن و قابل اطمینان ، اماده ی عرضه ی خدمات به شما مشتریان گرامی  ( ارگان ها ، شرکت های دولتی و خصوصی و کاربران خانگی ) می باشد . 

قبل از شروع تعمیر فیش پرینتر های شما مشتریان گرامی ، برآورد هزینه صورت می گیرد و پس از ارائه ی گزارش به مشتریان و پس از تایید نهایی از شما مشتریان گرامی تعمیرات فیش پرینتر شما اغاز می گیردد . 

البته قبل از شروع تعمیر ، واحد پشتیبانی و فنی مجموعه جهان چاپگر نوین با ارائه ی مشاوره به مشتریان ، در صورتیکه تعمیر فیش پرینتر توجیه اقتصادی نداشته باشد و ممکن است دارای ضرر های آتی باشد به هیچ عنوان پیشنهاد جهت تعمیر ارائه نمی شود . 

فیش پرینتر ها پس از تعمیر وارسی شده و زیر تست قرار میگیرند تا اگر مشکل مورد نظر دوباره ایجاد شود بتوان مشکل را مجددا بررسی نموده و پس از اطمینان از جهت سلامت دستگاه ، می توان فیش پرینتر مورد نظر را به مشتری تحویل داد . 

Support@canonhp.com 021-88340340