تعمیرات انواع لیبل پرینتر در کمترین زمان

تاریخ خبر: 1398/6/17

تعمیرات انواع لیبل پرینتر در کمترین زمان

تعمیر تخصصی لیبل پرینتر های زبرا ، بیکسولون ، دایمو ، آواسیس ، نیکیتا و سایر برند های موجود در بازار در بخش تعمیرات و فنی جهان چاپگر نوین صورت می گیرد . 

تعمیر ، پشتیبانی و سرویس انواع لیبل پرینتر

تعمیر قطعات الکترونیکی و مکانیکی انواع لیبل پرینتر

یک لیبل پرینتر از چندیدن قطعه با کاربرد های متفاوت تشکیل شده است . 

دقت چاپ در لیبل پرینتر یک پارامتر بسیار مهم است . چاپ بارکد ، لوگو و انوع لیبل به دقت بسیار بالا نیاز دارند . به همین دلیل جهت تعمیر لیبل پرینتر و سرویس این دستگاه می بایست از بهترین قطعات بهره برد تا بتوانید بهترین کیفیت را بدست اورید . 

تعمیر قطعات مکانیکی همراه با سرویس مکانیکی دستگاه قابل انجام است اما جهت تعمیرات قطعات الکترونیکی باید قطعه مورد نظر را از دستگاه جدا کنید و بر روی میز کار بررسی کنید تا مشکلات به وجود امده را مشاهده ، بررسی و رفع نمایید . 

ماشین های اداری جهان چاپگر نوین باارائه ی خدمات از جمله تعمیر ، تعویض و سرویس انواع لیبل پرینتر با ایجاد محیطی امن و قابل اطمینان ، اماده ی عرضه ی خدمات به شما مشتریان گرامی ( ارگان ها ، شرکت های دولتی و خصوصی و کاربران خانگی ) می باشد . 

قبل از شروع تعمیر لیبل پرینتر ها شما مشتریان گرامی ، برآورد هزینه صورت می گیرد و پس از ارائه گزارش به مشتریان و تایید نهایی از شما مشتریان گرامی تعمیرات لیبل پرینتر شما آغاز می شود . 

البته قبل از شروع تعمیر ، واحد پشتیبانی و فنی مجموعه جهان چاپگر نوین با ارائه مشاوره به مشتریان در صورتیکه تعمیر لیبل پرینتر توجیه اقتصادی نداشته باشد و لیل پرینتر برای تعمیربه هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود . 

لیبل پرینترها بعد از تعمیر بررسی شده و مورد تست قرار می گیرند اگر مشکل مورد نظر دوباره ایجاد شود مشکل مجددا بررسی شده و پس از اطمینان از جهت سلامت دستگاه می توان لیبل پرینتر مورد نظر را به مشتری تحویل داد . 

Support@canonhp.com 021-88340340