بهترین چاپگر خانگی 2019

تاریخ خبر: 1398/6/25

بهترین چاپگر خانگی 2019

به دنبال چاپگر برای چاپگر خانگی می گردید اما نمی توانید بهترین انتخاب را انجام دهید ؟ در این مقاله به شما کمک می کنیم تا به سادگی بتوانید چاپگر مناسب خود را انتخاب کنید . 

چاپگر های خانگی باید متنوع تر و بهتر از چاپگر های معمولی باشند و بتوانند بر روی طیف گسترده ای از اسناد پرینت بگیرند . چاپگر های خانگی نیز همچون چاپگر های پرسرعت و قوی دفاتر کاری باید از سرعت بالا ، کیفیت چشم گیر و ویژگی های کاربردی بهره برده باشند . 

هنگامی که به دنبال بهترین چاپگر خانگی برای رفع نیاز های چاپی منزل خود هستید موارد بسیاری وجود دارد که باید توجه ویژه ای به آن ها بکنید از جمله آن ها می توانیم به اندازه ی چاپگر اشاره کنیم . برخلاف چاپگر های تجاری شما نمی توانید یک پرینتر بزرگ را در محیط کاری خود قرار دهید و فضای بسیاری را به آن اختصاص دهید . به عنوان مثال ، کمپانی های سازنده چاپگر ها ، پرینتر های چها کاره ی کوچکی را با امکان چاپ بر روی طیف گسترده ای از اسناد تولید کرده اند که فضای زیادی را اشغال نمی کنند و انتخاب خوبی برای منزل می باشند .

چاپگر کانن Canon maxify MB2750

چاپگر های کانن 2750 چاپ هایی با ظرفیت بالا را درخانه با سرعت چاپ 23 برگ در دقیقه انجام می دهند . این پرینتر یک چاپگر جوهرافشان چهار کاره است . ظرفیت سینی ورودی این چاپگر 500 برگ و حداکثر A4 را می تواند پرینت کند .این چاپگر چهار کاره کانن وزن 12.1 کیلوگرمی دارد . 

از جمله مزایای پرینتر Canon 2750 می توانیم به دارا بودن صفحه نمایش لمسی بزرگ و ایجاد عکس های زنده با جوهر 5 رنگ را اشاره کنیم . اما توجه کنید که کارتریج های این چاپگر هزینه ای بالا به همراه دارند . چاپگر کانن Canon 2750 از چاپگر های نسبتا بزرگ است اما کارهای پرینت ، اسکن ، کپی و فکس را به خوبی برای شما با کیفیت بالا پیش ببرید . امکان چاپ داپلکس Duplex نیز بر روی این چاپگر تعبیه شده که به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند سریع و با صرفه جویی فراوان کارهای چاپی را پیش ببرند . فیدر یا کاغذ کش اتوماتیک تعبیه شده بر روی پرینتر با ظرفیت 50 برگ به پیش برد سریع تر کارها کمک چشم گیری می کند . دسترسی به بسیاری از ویژگی ها از طریق صفحه نمایش لمسی برایتان وجود دارد . 

چاپگر Brother J774DW 

این چاپگر برادر را می توانیم یک جوهرافشان خوب برای تجارت و لذت پیش برد کارهای چاپی بدانیم . سرعت چاپ بالا این پرینتر جوهرافشان سه کاره Brother همراه با سینی ورودی کاغذ 100 برگی و وزن 8 کیلوگرمی و حداکثر سایز A4 به کاربران اجازه می دهد تا ا اطمینان کامل بتوانند این چاپگر را تهیه کنند . 

با فرض بر اینکه به فکس احتیاج ندارید این پرینتر جمع و جور سه کاره تعادل کامل بین عملکرد و بودجه را برایتان به همراه دارد . اتصال ساده و امکان چاپ از دستگاه های همراه برایتان با این چاپگر Brother وجود دارد .

چاپگر کانن Canon pixma TR8550 

چاپگر کانن Canon pixma TR8550 به زیبایی محیط خانه شما کمک می کند . سرعت چاپ 15 برگ در دقیقه ای برای این پرینتر جوهرافشان چهار کاره تعبیه شده است که به کاربرانش اجازه می دهد تا به سادگی بتوانند تمام امور چاپی را پیش ببرند . این چاپگر کانن تنها 8  کیلوگرم وزن دارد . سینی ورودی کاغذ این چاپگر Canon می تواند 100 برگ A4 را در خود جای دهد . سیستم جوهر چنج رنگ تعبیه شده کیفیت عالی به عکس ها می دهد و صفحه لمسی بزرگ تعبیه شده بر روی این چاپگر نیز استفاده را آسان می کند . امکان اتصال بصورت بی سیم نیز بر روی پرینتر Canon pixma TR8550 تعبیه شده علاوه بر این یک ورودی SD-Card نیز بر روی این چاپگر برای سادگی استفاده توسط کاربران تعبیه شده است . 

پرینتر ریکو Ricoh 213w

چاپ سریع لیزری مشکی به راحتیبا یک چاپگر جمع و جور برایتان در دسترس است . پرینتر ریکو مدل Ricoh 213w باسرعت چاپی 22 برگ در دقیقه و ظرفیت سینی ورودی 150 برگی تا حداکثر سایز A4 و وزن تنها 7.2 کیلوگرمی یک انتخاب ساده و کامل برای کاربرانیست که می خواهید در منزل خود چاپگری با کیفیت بالا را در دسترس داشته باشند . 

اگر نیاز به چاپ رنگی در منزل خود ندارید پرینتر Ricoh 213w یک انتخاب مناسب و کامل برای منزل شما می باشد . این چاپگر نسبتا کوچک و مقرون بصرفه از کمپانی ریکو به فضای کمی برای قرارگیری نیاز دارد و اطمینان کامل از جهت کیفیت را به کاربرانش ارائه می دهد . این چاپگر ریکو نصب آسان و کنترل ساده را به همراه دارد . 

چاپگر سامسونگ Samsung C1810w

طراحی ساده و در نهایت چاپ هوشمند در خانه از جمله ویژگی های کلی چاپگر سامسونگ 1810w می باشد . این چپاپگر سامسونگ با سرع چاپ 18 برگ در دقیقه ای چاپ هایی رنگی را برای کاربرانش به ارمغان می آورد . 

ظرفیت سینی ورودی کاغذ این چاپگر 250 برگی می باشد و تا حداکثر سایز A4 را پرینت می گیرد . این چاپگر وزن 16 کیلوگرمی دارد . 

چاپگر لیزری هوشمند سامسونگ برای چاپ آسان از موبایل انتخاب ویژه و حرفه ای می باشد به ویژگی های اتصالی NFC و WIFI مجهز است و توسط یک برنامه پیشرفته موبایل پشتیبانی می شود . می توانید با قراردادن مقدار مناسب از کاغذ و تونر درون این چاپگر یک چرخه کاری ماهانه 40.000 برگی را در اختیار داشته باشید . 

پرینتر اچ پی HP 15w

این چاپگر اچ پی یکی از کوچکترین چاپگر های لیزری در حال حاضر می باشد که قیمتی ارزان را به همراه دارد سرعت چاپ این چاپگر HP 15w در حدود چاپ 19 برگ در دقیقه می باشد . از یک سینی کاغذ 100 برگی با امکان چاپ تا حداکثر سایز A4 می باشد . این پرینتر اچ پی دارای وزن 3.8 کیلوگرمی می باشد . می توان گفت این چاپگر یک انخاب عالی برای استفاده در محیط های کاری خانگی می باشد . 

چاپگر برادر Brother J5945DW

پرینتر چهار کاره جوهرافشان برادر Brother J5945DW از جمله چهار کاره های جوهر افشان مناسب برای استفاده در منزل می باشد . این چاپگر برادر دارای سرعت 22 در دقیقه ای برای چاپ می باشد و از یک سینی کاغذ با ظرفیت 500 برگ بهره برده است . این چاپگر بزرگ برادر با ترکیب سرعت و کیفیت و ظرفیت بالا به کاربرانش در محل کار و منزل چاپ هایی با کیفیت بالا را ارائه می کند . 

پرینتر اچ پی HP ENVY 5055

پرینتر اچ پی HP ENVY 5055 چاپ عکس در خانه را با بودجه ای بصرفه برای کاربرانش به همراه دارد . این پرینتر اچ پی دارای سرعت چاپ 10 برگ در دقیقه ای می باشد . پرینتر جوهرافشان HP تمام امور پرینت ، اسکن و کپی را با کیفیت بالا برای کاربرانش پیش می برد . این چاپگر از یک سینی کاغذ با ظرفیت ورودی 100 برگ در دقیقه با حداکثر امکان چاپ تا سایز A4 بهره برده است و تنها 5.4 کیلوگرم وزن دارد . قیمت پایین این چاپگر در ابتدا توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب می کند . 

چاپگر اپسون Epson WF-7210

پرینتر اپسون Epson WF-7210 از جمله چاپگر های قدرتمند و توانمند موجود در بازار است که قادر است تا حداکثر سایز A3 را برای کاربرانش پرینت بگیرد . سرعت چاپ 18 برگ در دقیقه ای ، سینی کاغذ500 برگی و وزن 15.5 کیلوگرمی این چاپگر به کاربران این امکان را می دهد تا به سادگی بتوانند امور چاپی را پیش ببرند . امکان اتصال از طریق NFC و WiFi بر روی این چاپگر رنگی اپسون تعبیه شده که به کاربرانش اجازه می دهد تا ساده سریع به پرینترشان متصل شدهو کارهای چاپی را پیش ببرند . 

Support@canonhp.com 021-88340340