بهترین پروژکتورهای تجاری سال 2019

تاریخ خبر: 1398/6/26

بهترین پروژکتورهای تجاری سال 2019

اگر به دنبال بهترین پروژکتور تجاری هستید با مطالعه ی این مقاله می توانید بهترین انتخاب را برای کسب و کار خود بکنید . در این مقاله لیستی از بهترین پروژکتور های از بهترین پروژکتور های تجاری سال 2019 را با دقت بالا متناسب با انواع بودجه ها برایتان فراهم آورده ایم . خرید یکی از بهترین پروژکتور های تجاری به معنای جستجوی ویژگی های مختلف از خرید یک پروژکتور برای کار و سرگرمی است بنابراین وضوح تصویر بالا و میلیون ها ورودی برای کار شما مورد نیاز است . متاسفانه تعداد زیادی از دفاتر در هنگام خرید پروژکتور به دنبال قیمت ارزان هستند و سایر ویژگی ها را بررسی نمی کنند که منجر به دردسر برای سال های بعد می شود . 

پروژکتور Philips pico ppx4010

کوچک و خوش فرم ! این پروژکتور فیلیپس دارای تکنولوژی DLP و وضو تصویر 854 در 480 می باشد . روشنایی این پروژکتور در حدود 100 لومن است و نسبت کنتراست 1500:1 را نیز به همراه دارد از جمله ورودی های ویدئوپروژکتور 4010 می توانیم به VGA و mini HDMI اشاره کنیم . این پروژکتور فیلیپس فوق العاده سبک و اندازه ی جیب می باشد . مطمئنا بسیاری پروژکتور کوچک و قابل حمل تاکنون دیده اید اما این پروژکتور فیلیپس از کوچکتری های بازار به حساب می آید . پروژکتور Philips PPX4010 برخلاف پروژکتور های کوچکتر و قدیمی سری PicoPix دارای روشنایی 100 لومن می باشد و این بدین معنی است که مشاهده تصاویر با این پروژکتور نیازی به محیط بسیار تاریک ندارد و در روشنایی نیز می توانید تصاویر را مشاهده کنید . 

پروژکتور Epson EB-S04

می توان به طور قطع گفت این پروژکتور از بهترین پروژکتور های تجاری عالی اپسون است . قیمت مناسب این پروژکتور به همراه روشنایی 3000 لومنی ، کنتراست 15000:1 ، وضوح تصویر 800 در 600 و ورودی های کاربردی همچون HDMI , USB , S-video باعث شده تا این پروژکتور بسیار کاربردی و کاربرپسند باشد . 

اگر جلسات شما به ندرت در یک مکان ثابت برگذار می شوند و شما نیاز یک پروژکتور با امکان حمل هستید می توانید با اطمینان کامل این پروژکتور اپسون را بخرید . وزن پروژکتور Epson S04 حدود 2.4 کیلوگرم است . زمان روشن شدن و شروع به کار این پروژکتور 34 ثانیه است می توان گفت این پروژکتور اپسون ایده آل برای کسانی است که جز پخش ویدئو نیاز به یک پروژکتور ساده و قابل حمل دارند . 

پروژکتور Viewsonic PA503S

این پروژکتور ویوسونیک یک انتخاب عالی برای اتاق های تجاری کوچک است . طراحی این پروژکتور به گونه ای است که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است و تصاویری خیلی روشن را ارائه می دهد . این پروژکتور روشنایی 3600 لومنی دارد و نسبت کنتراست 2200:1 را نیز ارائه می دهد . تکنولوژی این ویدئوپروژکتور DLP بوده وضوح تصویر 800در 600 را در بر دارد . از جمله ورودی های تعبیه شده بر روی پروژکتور Viewsonic PA503S می توانیم به HDMI , VGA , S-video و composite اشاره کنیم . 

اگر شما صاحب یک تجارت کوچک و متوسط هستید و برای برگزاری سخنرانی در اتق های کوچک به یک پروژکتور احتیاج دارید ، پروژکتور Viewsonic PA503S یک انتخاب درخشان است . استفاده از این پروژکتور بسیار ساده و آسان است . رزولوشن این پروژکتور 600 در 600 از سری SVGA با کیفیت HD می باشد که نمایش تصاویر ، گزارش ها و صفحات گسترده را با کیفیت فوق العاده تا 70 درصد کاهش می دهد این کار باعث می شود عمر لامپ طولانی تر شود . 

پروژکتور optoma ML750e

روشن ترین و بهترین پروژکتور اپتما ! این پروژکتور اپتما با تکنولوژی DLP و سطح روشنایی 700 لومن و نسبت کنتراست 1000:1 و وضوح تصویر 1280 در 800 باعث شده تا کاربران بسیاری توجه ویژه ای به این پروژکتور بکنند . ورودی های این پروژکتور شامل VGA , HDMI , USB , Micro SD می باشد . ممکن است این پروژکتور optoma به اندازه ی پروژکتور philips ppx4010 کوچک نباشد اما بسیار قدرتمند است . وزن این پروژکتور تنها 380 گرم است که حمل آن را آسان می کند . 

پروژکتور epson EB-S41 

برای توصیف این پروژکتور می توانیم بگوییم پروژکتوری کوچک و در عین حال با طرح ریزی بزرگ . این پروژکتور اپسون با دارا بودن سطح روشنایی 3300 انسی لومن و نسبت کنتراست 15000:1 همراه با وضوح تصویر 800 در 600 تصاویری با کیفیت فوق العاده را بهکاربرانش ارائه می دهد . از جمله ورودی های پروژکتور S41 می توانیم به VGA , USB , HDMI و WiFi اشاره کنیم . 

معمولا وقتی یک پروژکتور تجاری قابل حمل را انتخاب می کنید برای داشتن چنین وسیله کوچکی باید قرابانی های کمی را انجام دهید اما در مورد Epson EB-S41 اینگونه نیست . اپسون در تولید پروژکتور های تجاری از شهرت بالایی برخوردار است پروژکتور اپسون اس 41 نیز از ویژگی ها و تکنولوژی های بروز فراوانی برخوردار است میزان روشنایی 3300 انسی لومنی این پروژکتور از سایر پروژکتور های قابل حمل بسیار بالا تر است و باعث شده تا در محیط هایی که هنوز هم نور محیط بالایی وجود دارد و تاریک نیست کاربران بتوانند تصاویر با کیفیت فوق العاده ای را تماشا کنند . 

پروژکتور LG mini beam ph550G

اگر بدنبال یک پروژکتور جمع و جور و بیسیم می گردید این پروژکتور LG بهترین انتخاب برای شماست . این پروژکتور از تکنولوژی RGB LED بهره برده است و وضوح تصویر 1280 در 720 را د ر بر دارد . سطح روشنایی این پروژکتور 550 لومن و نسبت کنتراست 100.000:1 می باشد . از جمله ورودی های این پروژکتور ال جی می توانیم به RGB ، USB ، HDMI , Composite اشاره کنیم . حمل این پروژکتور آسان است و گزینه های اتصالی زیادی را به همراه دارد . 

ویدئوپروژکتور LG PH550G یک انتخاب درخشان برای کسب و کار افرادی است که به دلیل اندازه ی جمع و جور نیاز به خرید پیدا کرده اند . امکان اتصال بی سیم تعبیه شده بر روی این پروژکتور به کاربران کمک می کند تا بتوانند به سرعت از تلفن های هوشمند و رایانه های خود به این پروژکتور متصل شوند . 

پروژکتور Epson EB-X11

این پروژکتور اپسون یک پروژکتور LCD یا ارزش است . بقیه ویژگی ها و قابلیت های فراون بر روی پروژکتور Epson EB-X11به کاربرانش اجازه می دهدتا تصاویر چشمگیر را در کارها مشاهده کنند . روشنایی 2600 لومنی ، نسبت کنتراست بالا 3000:1 به همراه وضوح تصویر 1024 در 768 تصاویر با کیفیت چشمگیر و درخشان را ارائه می دهد . 

پروژکتور Asus Zenbeam E1 

پروژکتور Asus Zenbeam E1  با تکنولوژی تصویر DLP و سایر ویژگی های کاربردی انتخابی مناسب برای کاربران شده است . این پروژکتور ایسوز یک پروژکتور جیبی زیبا است که به اندازه ی کافی کوچک و سبک است . با وجود اندازه ی کوچک این پروژکتور می تواند تصاویر تا اندازه ی 120 اینچ را ارائه می دهد و دارای یک باتری دخلی 6000 میلی آمپر ساعت است که می تواند پروژکتور را تا 5 ساعت روشن نگه دارد . این پروژکتور همچنین می تواند به عنوان پاور بانک برای دستگاه های تلفن همراه نیز استفاده شود . 

پروژکتور Epson 685wi 

این پروژکتور اپسون با وضوح تصویر 1280 در 800 ، سطح روشنایی 3500 لومن و نسبت کنتراست 14000:1 تصاویری با کیفیت حرفه ای را به کابرانش ارائه می دهد . این پروژکتور اپسون از ورودی های کامل کامپوزیت ، MHL , HDMI بهره می برد . اگر واقعا نیاز دارید تا در کارهایتان کیفتی چشم گیر را مشاهده کنید این ویدئوپروژکتور اپسون انخاب مناسبی برای شماست . مطمئنا اگر این پروژکتور را می خواهید بخرید متوجه خواهید شد که از سری پروژکتور های ارزان نیست اما اگر بدنبال یک پروژکتور تجاری هستید لازم است تا این پروژکتور اپسون را بخرید . 

Support@canonhp.com 021-88340340