بهترین دستگاه های فکس 2019

تاریخ خبر: 1398/6/25

بهترین دستگاه های فکس 2019

این مقاله راهنمای بهترین دستگاه های فکس 2019 را در بر دارد ممکن است ایده ی دریافت و ارسال فکس به نظر قدیمی به نظر برسد اما برخی از مدل های درخشان نیز در این سری فکس ها وجود دارد . برخی از بهترین دستگاه های فکس در واقع چاپگر های چهار کاره هستند که نه تنها فکس می فرستند بلکه می توانند اسناد را چاپ ، اسکن و فتوکپی کنند . این دستگاه ها نه تنها می توانند در هزینه شما صرفه جویی کنند بلکه می توانند در فضای کاری شما نیز صرفه جویی کنند و باعث شده تا این دستگاه ها ایده آل برای دفاتر کاری شما باشند . 

epson workforece wf-2750dwf

می توان به طور قطع گفت که پرینتر چهار کاره اپسون epson workforece wf-2750dwf بهترین دستگاه چاپگر و فکس می باشد . این چاپگر قادر است تا تمام ویژگی های پرینت ، اسکن ، کپی و فکس را برای کاربرانش پیش ببرد . وضوح اسکن 1200 در 2400 نقطه در اینچ برای این پرینتر تعبیه شده است . صرعت چاپ نیز 33 برگ در دقیق است . این چاپگر وزن 6.6 کیلوگرمی دارد و ابعادش نیز در حدود 425 در 360 در 230 میلی متر است . از جمله ویژگی های این چاپگر می توانیم به جوهرهای اقتصادی و صفحه نمایش ال سی دی اشاره کنیم . 

اگر برای دفتر کارتان نیاز به یک چاپگر با امکان پرینت ، اسکن ، کپی و البته فکس دارید و قیمت پایین نیز برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است می توان گفت پرینتر اپسون epson workforece wf-2750dwf انتخاب مناسب و ایده آل برای شماست . ممکن است در حین استفاده این چاپگر بسیار پرسروصدا باشد اما میزان ویژگی های این چاپگر به همراه کیفیت اسکن و چاپ و فکس باعث شده تا این چاپگر یک انتخاب درخشان برای خانه و محل کار شما باشد . 

Samsung Xpress M2885FW

این پرینتر سامسونگ از سری پرینتر های لیزری چندمنظوره مناسب برای استفاده در ادارات می باشد . این چاپگر سامسونگ دارای سرعت چاپ 28 برگ در دقیقه می باشد . وضوح چاپ این چاپگر 4800 در 600 نقطه در اینچ می باشد . ظرفیت سینی ورودی کاغذ این چاپگر سامسونگ 250 برگ است . وزن 11.3 کیلوگرمی و ابعادی در حدود 367 در 362 در 401 میلیمتر را در بردارد . کیفیت چاپ عالی و اتصال خوب برای این پرینتر سامسونگ از جمله ویژگی های کاربردی به حساب می آید . 

پرینتر سامسونگ 2885FW با داشتن سیم اترنت و USB و امکان اتصال بیسیم از طریق NFC و WIFI و سایر قابلیت های کاربردی همچون امکان چاپ داپلکس اختیاری ، تنظیمات مناسب محیط زیست و پشتیبانی از طیف گسترده ای از کاغذ ها ، بهترین دستگاه چهار کاره و فکسی است که شما می توانید خریداری کنید . اگر بدنبال یک چاپگر لیزری سریع و دستگاه فکس برای دفتر کاری شلوغ هستید یک انتخاب درخشان برای شما این پرینتر سامسونگ است . 

Brother MFC-L6800DWT 

یک دستگاه فکس عالی برای دفاتر کاری شلوغ ! پرینتر برادر مدل Brother MFC-L6800DWT  با سرعت چاپ 46 برگ در دققه ای ، وضوح اسکن 1200 در  1200 ، ورودی کاغذ 520 برگی ، وزن 22.8 کیلوگرمی و ابعاد 495 در 427 در 650 میلی متری باعث شده تا یک انتخاب عالی برای هر دفتر کار یا منزل با حجم کاری بالا باشد . اگر بدنبال بهترین دستگاه فکس برای یک دفتر شلوغ و بزرگ هستید مطمئنا پرینتر برادر Brother MFC-L6800DWT  ارزش سرمایه گذاری را دارد . این پرینتر برادر به عنوان یک چاپگر لیزری بسیار سریع است و در عین حال کیفیت چاپ بالایی را ارائه می کند . این پرینتر به عنوان یک دستگاه فکس سرعت 33.6 کیلوبیت بر ثانیه و همچنین ارسال فکس ، تغییر مسیر خودکار و امکان شماره گیری گروهی را در بر دارد . 

Brother 2940 Fax 

اگر به دنبال یک دستگاه فکس اختصاصی می گردید این دستگاه فکس برادر به کاربران این امکان را می دهد تا به سادگی بتوانند امور فکس محیط کاری خود را پیش ببرند . سرعت چاپ این فکس 20 برگ در دقیقه ، وضوح فکس 1200 د ر 1200 نقطه در اینچ ، ظرفیت ورودی کاغذ 250 برگ و وزن 8.8 کیلوگرمی دارد . اگر تنها به یک دستگاه فکس نیاز دارید و  نیاز به قابلیت های دیگر پرینت ، اسکن و کپی ندارید می توانید به جای خرید یک چهار کاره اقدام به خرید این فکس اختصاصی برادر بکنید . این دستگاه فکس برادر دارای ویژگی های عالی از جمله شماره گیری سریع و سرعت انتقال ئ دریافت و حافظه را به همراه دارد . 

Samsung SF-760P

دستگاه فکس قدیمی با کاربرد آسان و عالی . این دستگاه فکس سامسونگ دارای سرعت چاپ 20 برگ در دقیقه ای می باشد . وضوح فکس در حدود 300 نقطه در اینچ می باشد . وزن این دستگاه فکس 6.3 کیلوگرمی می باشد . ظرفیت ورودی کاغذ این دستگاه فکس در حدود 250 برگ می باشد . استفاده از این دستگاه فکس امری بسیار ساده است . اگر بدنبال یک دستگاه فکس اختصاصی می گردید این فکس سامسونگ مناسب برای شماست . این دستگاه فکس ویژگی های زیادی را ارائه می دهد و  سرعت انتقال فکس مناسب در حدود 33.6 می باشد . این دستگاه می تواند به عنوان یک چاپگر و اسکنر مورد استفاده قرار بگیرد اما توصیه کارشناسان جهان چاپگر نوین استفاده اختصاصی به عنوان فکس می باشد .

Support@canonhp.com 021-88340340