بهترین اسکنرهای بریتانیا uk

تاریخ مقاله: 1397/7/10

بهترین اسکنرهای بریتانیا uk

بهتزین اسکنرهایی که می توانید در انگلیس خریداری کنید و تاکنون بالاترین فروش را در انگلیس داشته اند را در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد .

1-kodak i1150

اسکنر کداک مدل 1150 ، اسکنری قدرتمند همراه با امکان استفاده آسان است . این اسکنر نتایج بسیار دقیق و با کیفیت بالا را به کاربرانش ارائه می دهد . می توان گفت که اسکنر kodak i1150 برای بسیاری از کسب و کارها با توجه به عملکرد ذخیره کننده مناسب خواهد بود .

می توان به طور قطع گفت که اسکنر kodak i1150 یک گزینه فوق العاده برای دفاتر کاری با حجم کاری بالاست .

2-canon da-m1060

اسکنر کانن مدل canon m1060 دارای چند ویژگی پیشرفته از جمله امکان پشتیبانی مستقیم شبکه و تشخیص بارکد به عنوان استاندارد می باشد که باعث شده تا از هم ردیفان خود بهتر و پرفروش تر باشد . این اسکنر کانن مناسب برای شرکت های بزرگی است که نیاز دارند تا اسناد تا سایز A3 را با هزینه ای کاملا مقرون بصرفه اسکن کنند ، می باشد.

3-epson ds-510

اسکنرهای کانن و فوجیتسو در بازار پرآوازه تر و پرفروش تر هستند اما این اسکنر اپسون نیز از ویژگی ها و در نهایت فروش بالایی بهره برده است . اسکنر epson ds-510 به اندازه کافی سریع و قدرتمند است . در برابر ویژگی های تعبیه شده بر روی اسکنر Epson 510 قیمت مناسبی نیز ارائه می شود . این اسکنر قادر است تا به خوبی اسناد را به فرمت های دیجیتالی تبدیل کند. 

4-kodak i3250

در کنار انواع مدل های اسکنرها برچسب قیمت آنها ممکن است نقش بسزاییدر خرید آنها ایفا کند . اسکنر kodak i3250 یک اسکنر بسیار قدرتمند است که در بحث جایگزینی اسکنر به جایش به دنبال مدل های صنعتی می روند . اسکنر کداک 3250با توجه به دارا بودن قابلیت ها و ویژگی های بروز و کاربردی اش مناسب برای بسیاری از کسب و کارها شده است و دفاتر کاری با حجم کاری بالا می توانند به سادگی اسکنر kodak i3250 را برای پیشبرد کارهایشان انتخاب و خرید کنند .

5-xerox 4700

اسکنر 4700 مطمئنا بهترین اسکنر A3 است که می توانید برای پیش برد کارهایتان تهیه کنید . این اسکنر با ارائه عملکرد و کیفیت خروجی بالا نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است . 

6-epson workforce ds-30

اسکنر اپسون ds-30 بدون وجود ADF یا همان کاغذ کش اتوماتیک امور اسکن کاربرانش را پیش می برد و از سری اسکنرهای همراه ساده است . با این حال می توان گفت که این اسکنر اپسون به صورت فوق العاده سبک و قابل حمل است که می تواند اسکن هایی خوب و با کیفیت را از طیف وسیعی از اسناد ارائه دهد .

7-Fujitsu Fi-7180

برچسب قیمت این اسکنر فوجیتسو قبل از هر چیز دیگری نظر کاربران را به خود جلب می کند اما توجه کنید که عملکرد و ویژگی های کاربردی و به روز تعبیه شده بر روی این اسکنر باعث شده تا اسکنر fujitsu 7180 کاملا ارزشمند در برابر قیمتش باشد . اگر شرکت شما نیاز به تولید انبوه فایل های مهم در سرعت بالا را داشته باشد ، می توان گفت که این اسکنر از بهترین انتخاب ها برای شماست .

8brother ADS-1100w

کمپانی برادر این اسکنر خود را با طراحی جمع و جور و پیشرفته و امکاناتی بروز نظیر امکان تراز کاغذها و ایجاد داده های دیجیتال طراحی و به بازار ارائه شده است .

Support@canonhp.com 021-88340340