برندهای ویدئو پرژکتور که در ایران عرضه میشود

تاریخ مقاله: 1395/6/21

برندهای ویدئو پرژکتور که در ایران عرضه میشود

ویدئو پروژکتور پاناسونیک یکی از محصولات با کیفیت و معتبر در حوزه صنایع اپتیک است. بعد از ادغام کمپانی سانیو با پاناسونیک، این کمپانی به طور جدی تر اقدام به تولید ویدئو پروژکتور با شدت روشنایی های مختلف و برای کاربردهای متنوع نمود. پروژکتورهای پاناسونیک از شدت روشنایی 2800 انسی لومنز تا شدت روشنایی 16K یا 16000 انسی لومنز دست کاربران را برای هر نوع انتخاب باز می گذارند. این طیف گسترده تولید معمولا در کمپانیهای محدودی انجام می گیرد.

اپتما یکی از کمپانی های معتبر تولید ویدئو پروژکتور است که در خصوص ارائه ویدئو پروژکتورهای با تکنولوژی ساخت DLP فعالیت می کند. کمپانی اپتما  برای کاربری سینمای خانگی، سه بعدی و مینی پروژکتور یا پروژکتورهای جیبی نیز محصولات متنوعی تولید و ارائه می نماید.

اپسون یکی از تولید کنندگان معتبر است که ویدئو پروژکتور های خود را با کیفیت تصویر مطلوب و مهمتر از آن بورودی و خروجی های کامل و امکانات جانبی حداکثری تولید و به بازار ارائه می کند. کاربرانی که مایل به خرید ویدئو پروژکتوری با پورتهای متنوع و مجهز به امکاناتی نظیر وایرلس و قابلیت خواندن فلش مموری هستند، معمولا در محصولات اپسون انتخابهای خوبی دارند.

ویدئو پروژکتورهای سونی یکی از با کیفیت ترین و پر طرفدارترین ویدئو پروژکتورهای معتبر تولید شده می باشد که در شدت روشنایی های مختلف از حدود 2000 انسی لومنز تا حدود 5000 انسی لومنز در بازار ایران قابل ارائه است. کیفیت بالای تصویر، ظاهر شیک و کم حجم، برند معتبر و نیز کیفیت فنی (الکترونیکی) سونی از آن برند محبوبی در حوزه ویدئو پروژکتور ساخته است. 

ویدئو پروژکتورهای ان ای سی نیز از جمله محصولات سمعی و بصری با کیفیت هستند که علاوه بر کیفیت فوق العاده تصویر، از نظر فنی و همچنین از نظر کامل بودن پورتهای ورودی و خروجی (حتی در پروژکتورهای پرتابل) رضایت کاربران حرفه ای را جلب می کنند. 

 

 

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021