بررسی پرینتر canon ts9160

تاریخ مقاله: 1397/12/22

بررسی پرینتر canon ts9160

پرینتر canon ts9160 از جمله پرینترهای مناسب برای پیش برد امور چاپی دفترکارخانه می باشد و با طیف وسیعی از قابلیت های اتصالی ارائه شده است . از جمله قابلیت ها و ویژگی های پرینتر canon ts9160 می توانیم به امکانات اتصالی ، ارائه تصاویر با کیفیت حرفه ای و طراحی جمع و جور و به روز را اشاره کنیم . این پرینتر جوهرافشان همراه با یک سیستم جوهر 6 رنگ حرفه ای و یکپارچه ، طراحی و ارائه شده است .

استفاده و کار کردن با پرینتر canon ts9160 امری بسیار ساده است ، کاربران می توانند به سادگی با استفاده از پنل تعبیه شده بر روی پرینتر کنون ts9160 که یک صفحه نمایش لمسی هوشمند 5 اینچی است کارهای چاپی را پیش ببرند . تمام امور چاپی کاملا آرام صورت می گیرند . صفحه نمایش بزرگ تعبیه شده بر روی این چاپگر هر آنچه که شما نیاز دارید را در اختیارتان قرار میدهد ، از جمله امکانات پایه  و اولیه ی پرینتر تا امکانات اضافه چاپی .

با سیستم جوهر کامل تعبیه شده بر روی پرینتر canon ts9160 با قابلیت ها و ویژگی های به روز و کاربردی اش کاربران می توانند تمام خاطرات و علایق خود را به سادگی بر روی کاغذهای عکس چاپ کنند و رنگ هایی زنده و با کیفیت را در چاپ هایشان مشاهده کنند .

با انتخاب و خرید پرینتر جوهرافشان کانن ts9160 می توانید بدون نیاز به سیم یا روتر خاصی پرینت های خود را بگیرید . امکانات اتصالی بی سیم تعبیه شده بر روی پرینتر canon ts9160 شامل امکان اتصال از طریق wi-fi ، pixma cloud ، Apple airprint و google cloud print می باشد که اتصالی ساده و سریع را متناسب با دستگاه های همراه شما ارائه می دهد .

با استفاده از برنامه pixma cloud link می توانید به سادگی از تمام برنامه های محبوب اجتماعی پرینت هایتان را بگیرید .

می توانید اسناد و تصاویر خود را بر روی طیف وسیعی از کاغذ ها با سایزهای متفاوت پرینت بگیرید . چاپ یک عکس بر روی کاغذ 6*4 تنها در 17 ثانیه صورت می گیرد .

یک ویژگی پرینتر جوهری کنون ts9160 که باعث متمایز شدن این چاپگر از سری قبل خود می شود امکان پرینت بر روی CD و DVD است .

Support@canonhp.com 021-88340340