بررسی پرینتر جوهرافشان کانن Canon G6050

تاریخ خبر: 1398/6/10

بررسی پرینتر جوهرافشان کانن Canon G6050

این پرینتر جوهرافشان به اندازه ی چاپگرهای لیزری سریع نیست اما به لطف سیستم جوهر و مزخ های تعبیه شده برروی این چاپگر کاربران می توانند چاپ هایی با کیفیت بالا و کاملا واضح را با سرعت اقتصادی و هزینه ی کامل اولیه ی پایین تهیه کنند . 

پرینتر Canon PIXMA G6050 Inkjet Printers به کاربرانش اجازه می دهد تا با یک پرینتر سه کاره بتوانند تمام امور چاپی خود را پیش ببرند این چاپگر به کاربرانش اجازه می دهد تا بتوانند به سادگی با جوهرهای مشکی تا 18000 برگ سیاه و سفید و 7700 برگ رنگی را به چاپ برسانند . سینی ورودی کاغذ این چاپگر کانن به کاربرانش اجازه می دهد تا به سادگی بتوانند با بارگذاری 350 برگ کاغذ بر روی این چاپگر ، پرینت ، اسکن و کپی هایشان را بدون هیچ گونه مکث و وقفه ای پیش ببرند . به طور کلی پرینتر جوهرافشان کانن Canon PIXMA G6050 Inkjet Printers انتخابی مناسب و ایده ال برای استفاده در دفاتر کاری کوچک است که نیازمند چاپ اسناد و تصاویر باکیفیت می باشند . 

در طراحی پرینتر Canon PIXMA G6050 Inkjet Printers مخزن های جوهر بر روی پرینتر تعبیه شده اند که توسط کاربران قابل مشاهده هستند و کاربران می توانند در هر لحظه از حجم جوهر باقیمانده درون جوهر ها اطلاع پیدا کنند و در صورت نیاز خود کاربران می توانند به سادگی اقدام به پر کردن مخزن های جوهر بکنند و از سینی جلویی این پرینتر جوهر افشان کانن می توانید  250 برگ را بارگذاری کنید و از سینی عقب پرینتر می توانید 100 برگ را بارگذاری کنید . 

برخلاف چاپگر های دیگر کمپانی Canon سری pixma و.... که از صفحه نمایش بزرگ لمسی بهره برده اند این سری از چاپگر ها یک کنترل پنل کج با ال سی دی دو خطی دارند . اگر واقعا به اسکنر احتیاج ندارید می توانید مدل بدون اسکنر این سری با نام Canon PIXMA G5050 را با قیمتی ارزان تر نسبت به این مدل تهیه کنید . این چاپگر در سری دستگاه های سه کاره قرار دارد که بدین معناست که می توانید چاپ ، اسکن و کپی کنید و هیچ امکان فکسی وجود ندارد اما بسیاری از ویژگی های مهم دیگر وجود دارد . به طور مثال این چاپگر جوهرافشان کانن می تواند بر روی هر دو طرف یک کاغذ چاپ کند و می تواند تمام ادازه های کاغذ را تا حداکثر سایز A4 چاپ کند . این موضوع شامل چاپ روی کاغذ های براق عکس ، پاکت های نامه و برچسب ها نیز می شود که در سینی عقب بارگذاری می شوند  . درگاه های ورودی USB و اترنت نیز در عقب این چاپگر تعبیه شده است . 

گذشته از تجملاتی مانند اتصال NFC و درگاه های جلوی پرینتر Canon G6050 همراه با اسکنری مناسب و با کیفیت و امکان چاپ داپلکس انتخابی مناسب برای دفاتر کاری است . این پرینتر کنون به آرامی اما به طور پیوسته چاپ می کند و می تواند صفحات را با سرعت 13 برگ در دقیقه به چاپ برساند . این چاپگر کاملا بی سر و صدا چاپ می کند و کیفیتی همچون چاپگر های لیزری را ارائه می کند . 

Support@canonhp.com 021-88340340